“Niebanalna kuchnia, perfekcyjny klimat”

TINTO Wine Bar Restauracja
Nr 14 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Wine Bar w sercu Lublina, gdzie oprócz wyśmienitych win można skosztować przepysznych dań

Oryginalne dania , pozytywnie zaskakujące ...... idealne by wyłączyć się od rzeczywistości. Tutaj czas płynie wolno ..... Wspaniała obsługa i doradztwo.... Godne polecenia .

Dziękujemy, ArkadiuszP7

DzieckoJajnicka oficjalnie ogłasza, że restauracja&wine bar Tinto to miejsce numer 1 w Lublinie! Nie tylko ze względu na kuchnię, która bez wątpienia jest najlepsza w Lublinie, ale także ze względu na obsługę kelnerska, lokalizacje, wybór win! Kto nie był, niechaj się poprawi i czym prędzej biegnie do Tinto, nie pożałuje!
Pan Marcin Jurek - szef kuchni, młody, zdolny, z głowa pełna pomysłów, nieraz absurdalnie brzmiących, ale za to jak smakują te dania! Polecam dowiedzieć Tinto na degustacje winną połączona z kolacja, lepszej w Lublinie nie uświadczycie! Jest to dość „młoda” restauracja na lubelskim rynku, w związku z tym zdarzały się pewnie wpadki, niedociągnięcia, ale wybaczalne.
Nie jest to restauracja tania, ale warto zapłacić za to, co dostaniemy na talerzu i jak zostaniemy obsłużeni. W Tinto oprócz kelnerów zajmą się Wami profesjonalni sommelierzy, którzy swoimi wiedzą i zmysłem dobiorą idealne wino do dania, możecie tam tez spotkać łysego z grona
Dotychczas topowe dania zjedzone w Tinto to:
Pierogi z makrela (przystawka)
Deska serów z fantastycznym home made pieczywem
Tarta ze śliwkami i słonym karmelem
Deser: kasza manna, lody malinowe, grylaż orzechowy
Mostek cielęcy confit
Tatar z gęsi
Czekamy na więcej!

1  Dziękujemy, DzieckoJajnicka

Zdecydowanie warte odwiedzenia miejsce na mapie Lublina. Ciekawe kompozycje smakowe. Pyszne Prosecco

Dziękujemy, Be B

W TINTO byliśmy z żoną na obiedzie. Niestety potrway które jedliśmy nie zachwyciły nas. Smaki nie były złe, ale potrawy były ledwo ciepłe. Żona zamówiła polędwicę z dorsza a ja mięsień golonki. Tak jak mówiłem dania były dość smaczne (choć bez rewelacji) ale ewidentnie zbyt zimne (z mojego dania najcieplejsza była kapusta - jeden z dodatków) - tym jest to dziwniejsze, że byliśmy pierwszymi i jedynymi gośćmi w restauracji (godzina 14:00) Co gorsze po jedzeniu w TINTO miałem spore problemy żołądkowo-jelitowe, ale to może być przypadek. Tak czy siak drugiej próby nie będzie. Za te pieniądze można zjeść dużo smaczniej i lepiej.

Dziękujemy, Tomek_txw

Polecam! Jedzenie pyszne, nie jest mdle ani za bardzo doprawione, niebo w gebie. Do tego wino dopelniajace smak dan. Nie narzucająca sie obsluga,ktora dobrze doradzi i przeprowadzi przed meandry menu, ktore moze sie podobac.
Ode mnie5! Polecam!

Dziękujemy, Fiji B

TINTO Wine Bar Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w TINTO Wine Bar Restauracja? Podziel się wrażeniami!