“Genialne miejsce”

TINTO Wine Bar Restauracja
Nr 14 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Wine Bar w sercu Lublina, gdzie oprócz wyśmienitych win można skosztować przepysznych dań
Zrecenzowano 3 września 2019

Skuszeni reklamami w ostatni dzień sierpnia wybraliśmy restauracje Tinto jako miejsce w którym zjemy kolację we dwoje.

Połówka wybrała nogę perliczki confit, ja natomiast zdecydowałem się wybór mostka cielęcego z puree z grochu z kardamonem, wiśniami w tymianku, skorzonerą i musem jagnięcym.

Dania były bardzo ładnie podane, a poprzedzało je bardzo oryginalne czekadełko. Najlepsza cześć była dopiero przed nami. Każdym kęsem podanych potraw chciało się rozkoszować i czuć rozchodzącą się po podniebieniu złożoność smaków. Kompozycja tego co znalazło się na naszych talerzach sprawiło ze kubki smakowe zwariowały.
Na deser brownie z lodami z buraka - bardzo udane zwieńczenie całości.

Kolejnym plusem jest bardzo profesjonalna, miła i nienarzucająca się obsługa kelnerska.

Z czystym sumieniem polecam restauracje Tinto. Ocena 6/5

1  Dziękujemy, Paweł B

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Kuchnia Super, wina cudowne, dziewczyny-kelnerki na 6+.
Wystrój nowoczesny z klasą
Wszystkim Gorąco POLECAM !!!!

Dziękujemy, Misza O
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

A volte le papille gustative non bastano a mangiare, vanno assunti tutti i sensi. Anche il sesto! Al Ristorante Tinto i sogni culinari ed enologici diventano realtà!
Czasem kubki smakowe nie wystarczą do jedzenia, powinny być zaangażowane wszystkie zmysły. Szósty też! W Restauracji Tinto marzenia kulinarne i enologiczne stają się rzeczywistością!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, tarraro
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami wybraliśmy się z żoną sprawdzić czy rzeczywiście Tinto to miejsce godne polecenia i ... Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że nie tylko warte polecenia ale tak fenomenalnej kuchni nie próbowałem w żadnym innym miejscu w Polsce. Poziom europejski w każdej części menu, zarówno przystawka do win (fantastyczny humus, łosoś, buraki czy świńskie uszy), jak i dania główne: pieczony seler oraz dorsz, a na koniec smak nad smaki panna cota miodowa - niebo w ustach ... Bardzo dobry wybór win, miła obsługa. Polecam w 100% i dziękuję za świetny czas przed koncertem Sylwii Grzeszczak :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 524arturk
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Z pewną rezerwą podchodziliśmy do tego, że restauracja ma same najwyższe opinie ale postanowiliśmy to sprawdzić bo Tinto poleciła nam też osoba z lokalnej "konkurencji".
Po wizycie możemy potwierdzić, że miejsce zasługuje na swoje świetne oceny.
Wystrój, jedzenie, wino i obsługa - doskonałe. Świetny stosunek jakości do ceny.
Na pewno wrócimy przy kolejnym pobycie w Lublinie.
Zdecydowanie warto.

Termin wizyty: marzec 2019
4  Dziękujemy, 913annan

TINTO Wine Bar Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w TINTO Wine Bar Restauracja? Podziel się wrażeniami!