Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel ma fajną atmosferę, którą tworzą jego pracownicy. Usmiechnięci pomocni i bardzo życzliwi. Wspaniale świeże, śniadania z dużym wyborem( smaczna jajecznica). Pokoje i łazienki czyste. Czajnik i herbata w pokoju i najwazniejsze- można do hotelu przyjechać z pieskiem. Napewno wrócimy. Pozdrawiamy i dziękujemy za miły pobyt.

Dziękujemy, skarin2017
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Polecam, szczerze. Doskonałe miejsce. Rewelacyjna kuchnia, wszystko świeże, smaczne, karta nawiazujaca do kuchni regionalnej. Bardzo pomocna, miła obsługa. Będzie to nasz stały punkt podczas pobytu w Lublinie.

Dziękujemy, Nuka N
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Personel był nieprawdopodobnie miły. Powitano nas z uśmiechem, od razu proponując zwiedzanie Lublina. Chętna pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Pyszne śniadania, bardzo dobra kawa, na sali jadalnej również chętna do pomocy obsługa.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, malwis360
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje się kawałek od rynku. Ale w obecnych czasach to nie problem. Są aplikacje do zamawiania taksówek.
Lubhotel ma fajną atmosferę, którą tworzą jego pracownicy. Usmiechnięci i pomocni. W restauracji dania są pyszne. Świeże, ładnie podane.
Pokoje czyste, łazienki także. Czajnik i herbata to fajny pomysł.
Łóżko bardzo wygodne, twarde. Takie lubię.
Śniadania nie są specjalnie wyrafinowane ale smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Wielkim atutem hotelu jest bezpłatny parking. Podziemny.
Do minusów trzeba zaliczyć trochę słabą izolację akustyczną między pokojami.
Podsumowując - polecam z całym sercem.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mabut2017
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

Wpadłem tu zupełnie przypadkowo szukając noclegu na 1 dobę przejazdem przez Lublin.
Hotel nowy, czysty z bardzo miłą obsługą zarówno na recepcji jak i w restauracji. Smaczna kuchnia, dobre drinki i piwo (miłą niespodzianką był drink do wyboru na powitanie w cenie pobytu). Śniadanie smaczne, choć brakowało owoców i ciemnego chleba. Pokój mały ( jedynka) ok 10m2 ale gustownie i nowocześnie urządzony. Duża łazienka. Parking podziemny w cenie pokoju jest dużą zaletą- szkoda, że prosto z parkingu nie można przejśc do hotelu ( konieczne jest wyjście na zew- ale to drobiazg bo odległość jest niewielka). Polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, dawdr