“Niesamowita atmosfera i pyszne jedzenie”

Organic Coffee Spokojna Lublin
Nr 43 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: sieć kawiarni z żywnością ekologiczną; najlepsza kawa (potwierdzone nagrodą!) w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Lublinie - sprawdź :)

Szeroki wybór kaw, a dodatkowo utalentowana obsługa to tylko jeden z wielu plusów tego miejsca. Zjemy tutaj zarówno śniadania, jak i przepyszne lunche. Jedno z najbardziej klimatycznych i fotogenicznych miejsc w Lublinie.

1  Dziękujemy, p_puchalsk

Miejsce kojące zielenią, z pyszną kawą i wyrafinowaną vege ofertą . Polecam gorąco ! Zajrzyjcie koniecznie na Spokojną

1  Dziękujemy, aldonae2019

Byłam tam wielokrotnie. Ewenement na skale Lublina. Zdrowe, wyjątkowo smaczne, pięknie podane jedzenie w przytulnej atmosferze. Do wyboru kasza, makaron, sałatki. Na sniadanie pyszna owsianka. I ponad wszystko rewelacyjna kawa. Do tego miejsce bardzo ciche, spokojne, choć w środku Lublina. Miły personel. Rodzinna atmosfera. Baaaaardzo polecam.

1  Dziękujemy, KasiaKaKaj

Bardzo spodobał mi się wystrój. Drewno, zieleń , cudne miejsce by się napić kawki i odpocząć . Warto odnaleźć to miejsce skryte w wnętrzu biurowca . Baaaardzo polecam .

1  Dziękujemy, E5139NKannak

Pyszna kawa, dobre jedzenie, miła obsługa i super atmosfera Polecam gorąco!!
Kolorowy wystrój, drewno i zieleń sprawiają że można w pełni zrelaksować się w samym centrum.

1  Dziękujemy, karla_chomiczka

Organic Coffee Spokojna Lublin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Organic Coffee Spokojna Lublin? Podziel się wrażeniami!