“Byłem już kilka razy rodzinnie i biznesowo”
Chisza — recenzja

Chisza
Zamów online
Nr 65 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze było dobrze. Tak dobre chinkali jadłem tylko w Gruzji, nigdzie w Polsce jeszcze nie spotkałem a szukałem ;). Inne potrawy też są smaczne i nie zatraciły oryginalnego smaku. Jednak jest coś czego brakuje. Baaaardzo psuje nastrój brak muzyki gruzińskiej/armeńskiej - leci jakieś marne radio lub tandetna muzyka disco . Brakuje tez chleba z pieca tone.
Wiem ze piec to inwestycja ale to muzykę może ile włączyć od jutra a nie katować ludzi „muzyką” disco polo

Dziękujemy, lotnik78

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowaliśmy ze znajomymi miejsce telefonicznie w środku restauracji, ale na miejscu okazało się, że w ogródku jest dużo bardziej klimatycznie. Mnóstwo zieleni, coś w rodzaju winorośli zwisającej z sufitu, przygaszone światło, świece. Generalnie super klimat. Nie było problemu ze zmiana stolika na ten na ogródku, bo akurat był jeden wolny. Tak wiec jeżeli jest opcja zajęcia miejsca w lato na ogrodku, to polecam dużo bardziej niż w środku.

Karta dań - w sam raz. Nie za mała, nie za duża. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zupy: Czachow bili i Adżab sandal chyba najlepsze jakie zdarzyło mi się jeść w restauracjach. Bardzo sycące. Wyrazisty smak papryki i pomidorów. Duże kawałki piersi z kurczaka. Godne polecenia.

Na drugie zamówilśmy szaszłyk gruziński z karkówki, chimkali i pielmieni.

Szaszlyk ok, dobrze przyprawiony, bardzo soczysty i miękki. Duża porcja - trzy duże kawały mięsa. Jeden z sosów który był dodatkiem byl słaby i troche na minus. Jak dla mnie za bardzo przypominał smak zwyczajnego keczupu. Ziemniaki opiekane bardzo średnie (płatne dodatkowo 5 zł, nie są obowiazkowe). Pokrojone w duże talarki i podsmażone. Smakowały jak by były odgrzewane. Napewno nie były zrobione na świeżo. Troche zepsuły wizerunek dania, które można ocenić ogólnie dobrze.

Pielmieni bardzo dobre - danie na bardzo zadowalajacym poziomie.

Chimkali: jak dla mnie za grube ciasto i troche niewyczuwalna kolendra. Jadałem lepsze. Ale można spróbować.

Ogólnie uważam, że pomimo kilku drobnych minusów, miejsce jest warte polecenia i sam tam jeszcze z chęcią wrócę będąc w Lublinie. Zwłaszcza na zupę <3

Dziękujemy, Gnieewko
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Lokal może i położony w dobrym miejscu, ale niestety zbyt długo czekałam na jedzenie, które okazało się być zimne. Poza tym chyba nie do końca było świeże. Niestety raczej już nie odwiedzę tego miejsca. Nie polecam!!

1  Dziękujemy, Madziana N
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Długo czekaliśmy na to, żeby ktoś do nas podszedł. "Kelnerki", a właściwie dzieci które tam pracują nie były zajęte a wręcz bardzo dobrze bawiły się przy barze. Ploteczki, pogaduchy tylko nie obsługa klienta. W końcu mąż podszedł do baru i chciał sam zamówić, ale po chwili wrócił z kelnerką do stolika. Czas oczekiwania na jedzenie to ok 15-20 min. Otrzymane jedzenie było chłodne a frytki po prostu stare i zimne. Herbata niby gruzinska to zwykła herbata z torebki (również średnio ciepła). Nie polecam.

Dziękujemy, Terererere
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Ogólnie fajnie ale ....panował taki chaos, że aż było przykro patrzeć. Kelnerki biegały w panice z "pustymi oczami" zbierając zamówienia lub donosząc dania. Dopominałem się 3 razy aby ktoś od nas przyjął zamówienie. Podczas oczekiwania na posiłek doszło do kilku incydentów zbicia szklanek,talerzy upadku sztućców w czasie tego chaotycznego biegania. Zupa, pierożki, danie główne (szaszłyk) były bardzo smaczne aczkolwiek szaszłyk być ciepły a nie gorący. Klient z rodziną ze stolika obok po konsumpcji zgłosił, że nie dostał jednego dania - przeniesiono mu na koniec po zakończeniu.
Podsumowując : poziom kulinarny wysoki ale totalnie brak organizacji. Polecam w tej sytuacji wizytę na tygodniu.

Dziękujemy, Piotr N

Chisza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Chisza? Podziel się wrażeniami!