“Ogólnie jestem zawiedziony”

Il Posto di Luca Santarossa
Nr 75 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 3 września 2019

Witam wszytkich każdy ma swoje zdanie na temat gastronomii w Lublinie , skuszony samymi pochwałami , odwiedziliśmy ta Pizzerie. Pizza styl wypieku rzymski cienkie ciasto , smaczne , dodatki ser , wędliny wszytko to niska półka włoska, Jeżeli chodzi o obsługę to w skali 1-10 dostają 10 , ale już jeżeli o zapewnienie komfortu klientów mam pewne zastrzeżenia , otóż przemiła Pani kelnerka po zapytaniu czy można dostać rukolę do Pizzy odpowiedziała ze Luka mnie mam że to kucharz. Nie lubi łączenia smaków pikantnego z ta pizza i rukoli nie poda.Szkoda że nie smak kucharza przewyższa na zdrowym rozsądkiem! Ogólnie poprawna pizza! Powiedziałbym jaki styl taka pizza

Dziękujemy, Neapoletana

Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy smak oraz wspaniała obsługa. Pizzę mają typowo włoskie składniki co sprawia że efekt jest jeszcze ciekawszy

Dziękujemy, BartNiczy
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza wspaniała, ciasto przepyszne, a dodatki na najwyższym poziomie! Zdecydowanie jest to miejsce, którego nie można przegapić będąc w Lublinie. Dodatkowo obsługa niezwykle pomocna i przesympatyczna, jeżeli nie znacie się na włoskich składnikach, na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dziękujemy, zzzuq
Zrecenzowano 20 lutego 2019

W tej malutkiej pizzeri można zjeść naprawdę doskonałą włoską pizzę. Nie jakieś tam gnioty, do których potrzeba dużej ilości sosów, żeby zabić smak.
Dobrej jakości produkty, pyszne ciasto (które nie leży godzinami na żołądku) i przemyślane kompozycje smaków.
Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PeTeCkY1
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka razy już jadłem w tej restauracji i każdemu polecam spróbować. Powiem tylko że jeśli myślę o pizzy to od razu przychodzi mi na myśl ta restauracja. Może lokalizacja trochę trudna do znalezienia ale warto poszukać.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Pretear5

Il Posto di Luca Santarossa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Il Posto di Luca Santarossa? Podziel się wrażeniami!