“Warto zajrzeć”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 1 dodatkowe witryny!
Hotel Jedlina
Miejsce nr 27 wśród 30 hoteli w Lublinie
Zrecenzowano 24 listopada 2016

Lublin to urokliwe miasto, ale żeby zatrzymać się po drodze nie trzeba parkować w samym sercu miasta. Hotel Jedlina to fajne miejsce, położone trochę na uboczu, ale jednak bardzo urokliwe. Proste, czyste pokoje, miła obsługa i smaczne jedzenie. Na szczęście nie wymyślne. Czyste powietrze, a latem zielona okolica.

• Data pobytu: czerwcu 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Adela K

Zrecenzowano 26 lipca 2016

Hotel otulony zielenią. Wkoło cisza i spokój. Blisko do Lublina - 3 km i Nałęczowa. - 14 km. Pokoje przyjemne, przestronne, oprócz łóżek jest sofa wypoczynkowa, stolik, biurko. Pyszne śniadanie, urozmaicone, ładnie podane. Własne wypieki mięs, roladka z łososia ze szpinakiem - to tylko kilka z przepysznych propozycji śniadaniowych. Do tego przemiły personel. Zdecydowanie polecam.

• Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, PolandAnita
Zrecenzowano 20 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Można byv jeszcze mile zaskoczonym. Nigdy bym się nie spodziewał takiego traktowania i podejścia do klienta. obsługa profesjonalna, miła i zorientowana.Danie jaki mi zaserwowano rodem z Master Chefa wygląd bajka, smak nie do opisania niebo w gębie. Cenowo bardzo przystępnie jak za jakość oferowanych usług.Lokalizacja idealna blisko od Lublina a jednocześnie spokojnie i klimatycznie
Zdecydowani3 polecam.

Data pobytu: kwietniu 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Labusz
Zrecenzowano 27 kwietnia 2015

Do Jedliny trafiłem zupełnym przypadkiem szukając awaryjnego noclegu w okolicach Lublina. Bardzo korzystna cena, super jedzenie i obsługa. Jedynym poważnym minusem jest lokalizacja pośrodku niczego. Bez samochodu ani rusz. Z punktu widzenia wycieczki samochodowej dobra baza na Lublin, Nałęczów i Kazimierz. WiFi w pokoju, w promieniu 100m od hotelu dwa sklepy.

• Data pobytu: kwietniu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, twitter_ps
Zrecenzowano 24 stycznia 2015

Hotel znam bardzo dobrze z wielu wcześniejszych imprez i pobytów, dlatego bez chwili wahania wybrałam go na miejsce jubileuszu XXX-lecia dyplomu lekarzy. I był to strzał w dziesiątkę. Impreza przygotowana perfekcyjnie. Stoły uginające się od bardzo dobrego i urozmaiconego jedzenia, świetna i profesjonalna obsługa, dużo miejsca do tańca. Udostępniono nam też klub w podziemiach, gdzie kibice piłki nożnej chcieli podczas imprezy obejrzeć ważny mecz. Piękny park wokół pozwolił gościom na spokojne rozmowy i spacery z dala od szalonej zabawy wewnątrz. Właściciele pomogli nam we wszystkim - polecili DJ-a (znakomity!), transport (autobus i busy) i cukiernię (torty). Wynajęliśmy też wszystkie pokoje, spało się komfortowo i bez jakichkolwiek zakłóceń, bo hotel położony jest wśród drzew i na uboczu. Rano przywitano nas królewskim bufetem śniadaniowym. Dziękujemy!

• Data pobytu: październiku 2014, podróż służbowa
3  Dziękujemy, DorotaMalgorzta
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lublin)
w odległości 8,1 km
Hotel Mercure Lublin Centrum
Nr 2 z 30 w lokalizacji Lublin
Liczba recenzji: 373
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Jedlina? Podziel się wrażeniami!

Hotel Jedlina — dodatkowe informacje

Adres: Motycz 331, Lublin 21-030, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Lublin
Udogodnienia:
Bar/salon Restauracja Obsługa pokojowa
Styl hotelu:
Miejsce nr 27 wśród 30 hoteli w Lublinie
Zakres cen: 133 zł–164 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Jedlina 3*
Liczba pokoi: 15
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Jedlina. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?