“Warte odwiedzenia”
Shani Jani — recenzja

Shani Jani
Zamów online
Nr 60 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Położona w centrum Lublina, Restauracja Shani Jani serwuje autentyczne dania tradycyjnej kuchni pakistańskiej i indyjskiej. Dania przygotowane z pasją przez naszego szefa kuchni przeniosą was w okolice pakistańskiego regionu Pundżabu, w którym od tysiącleci mieszały się tradycje kulinarne Azji. Smaczku dodatkowo dodają używane przez nas naturalne, oryginalne i organiczne składniki oraz przyprawy,
Zrecenzowano 4 września 2019

Przepyszna kuchnia, szeroki wybór dań bezmięsnych. Ceny bardzo adekwatne do dość sporych porcji ok. 20 pare zł za danie z ryżem.

Dziękujemy, Kaswich

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie godne polecenia zarówno początkującym jak i smakoszom kuchni południowej Azji. Maestrzy kuchni przygotowują potrawy, których nie sposób odwzorować nawet przy użyciu identycznych składników. Informacja potwierdzona :) + indyjski klimat i sympatyczna obsługa

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Przepysznie! Dużo dań do wyboru, doatepne również specjalne menu lunchowe. Wszystkim, którzy lubią smaki kuchni wschodniej polecam. Mozliwosc dostawy do domu.

Dziękujemy, Madzia_lubelanka
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, od wejścia zapach przypraw. Ceny bardzo przystępne w porównaniu do jakości jaką dostajemy. Będę odwiedzał częściej i polecał innym. Specjalnie założyłem profil by was pochwalić pomimo że używam tripadvisora już jakiś czas.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Peres955
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania, było nas kilka osób, wszyscy wyszliśmy najedzeni i zadowoleni, obsługa miła i kompetentna, mały minus za brak piwa, a przydałoby się, bo dania z 3 papryczkami naprawdę ostre

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, kamilal883

Shani Jani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Shani Jani? Podziel się wrażeniami!