“Doskonałe śniadania”
Pelier — recenzja

Pelier
Nr 75 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Niepowtarzalny wystrój, francuskie przekąski i klimat starej kawiarenki. Pelier jest stylizowany na pracownię artysty, wynalazcy z XIX wieku, okresu „pary i elektryczności". Na ścianach widnieją rysunki artystów Belle Epoque, specjalne zegary, maszyny i ruchome elementy rodem z filmów o Sherlocku Holmesie. Pelier oferuje robione oraz wypiekane na miejscu według starych receptur bajgle, tosty francuskie takie jak Croque Madame, sałatki, krewetki, owsianki, pizzę i wiele innych. Staramy się aby wszystko w naszym lokalu było nietypowe, poczynając od wystroju aż po sposób podania kawy. Stawiamy na jakość. Produkty, z których przyrządzamy dania są najwyższej jakości, co warunkuje ich doskonały smak.
Zrecenzowano 3 września 2019

Polecam gorąco bajgle z pastą z kurczaka czy z tuńczyka. Mega bajgiel jak big mac raczej dla 2 osób ( bardzo duża porcja). Pyszne , chrupiące i jeszcze ciepłe. :-)

Dziękujemy, Jak6666

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne śniadania ( tylko śniadania jadłem, wiec co do śniadań się wypowiadam). Wszystko świeże, obfite, z dobra kawa. Wybór kanapek, tostów, dań wystarczająco duży, by każdy znalazł to, czego mu potrzeba. Do tego dochodzi miła i uśmiechnięta obsluga.

Dziękujemy, Andrzejzezgierza
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy i zajazdy razem podane Baigle były bardzo dobre... pyszne...
W menu jest też świetna sałatka z sosem orzechowym i owocami.... niestety nie jest powtarzalna :( Czasem jest przepyszna ... czasem bez rewelacji... A szkoda...
Ogólnie bardzo polecam.

Dziękujemy, maximms1979
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Kilka wizyt w tym miejscu. Za każdym razem miałem wrażenie, że skoro już przyszedłem, to zostanę obsłużony. Po otrzymaniu zamówionych potraw obsługa przestaje się interesować. Zawsze chciałem coś jeszcze zamówić, ale się poddawałem po kilkunastu minutach próbowania nawiązaniu kontaktu wzrokowego z obsługą.

Dziękujemy, 434jerzym
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mariuszwakula, Kierownik, PelierOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dzień dobry!
Pięknie dziękujemy Panu za kolejną wizytę w Pelier. Przykładamy dużą wagę do jakości obsługi, staramy się być maksymalnie zaangażowani w troskę o naszych gości, a przy tym nie być nachalnym. Być może trafił Pan na nową osobę, spory ruch lub po prostu błąd kelnera lub kelnerki, która Pana obsługiwała. Oczywiście rozumiemy sytuacje która Pana spotkała, bijemy się w pierś i zapraszamy na kawę od nas w prezencie w celu kolejnej weryfikacji obsługi ;)

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Zespół Pelier

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce w Lublinie, klimat, pyszne jedzenie, dobre drinki. Odpowoednia cena do jakości :) polecam!

Dziękujemy, carmenmY3799HL

Pelier — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pelier? Podziel się wrażeniami!