“Polecam”
Anabilis — recenzja

Anabilis
Nr 2 wśród 3 Desery (Lublin)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Najlepsze lody w Lublinie!
Figa karmelizowana moj faworyt , polecam spróbować a na pewno się nie zawiedziesz i wrocisz w to miejsce

Dziękujemy, olgazachwieja

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Trafiłyśmy tam zachęcone opiniami - obsługa super, kawa przepyszna ale ciasta zdecydowanie na nie, Zamówiłyśmy sernik który był słabo przemielony, grudkowaty i raczej chemiczny. Nie próbowałam tak chwalonych lodów, więc jeszcze tu wrócę...

1  Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić że są to najlepsze lody w Polsce. Tak kremowych i tak smacznych nie znajdziecie nigdzie. Owocowe lepsze są tylko we Wrocławiu na Komandorskiej tzw szerbetowe.

Dziękujemy, 742justynap
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Zachęceni opiniami na TripAdvisor zdecydowaliśmy się wybrać na kawę i deser do Anabilis. Zdecydowaliśmy się na tor czekoladowy i ciasto orzechowe. Niestety były po prostu przeciętne (często w cukierni można kupić znacznie lepsze). W dodatku na kawę trzeba było dość długo czekać (zdążyliśmy zjeść deser zanim otrzymaliśmy kawę). Toaleta też nie zachęca (brudna mokra podłoga, brak papieru, ręcznika). Ogólnie bardzo średnio.

1  Dziękujemy, Tabs86
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody serwowane w Anabilis są przepyszne, bardzo kremowe, że śmietankowym charakterem. Smaki dobierają bardzo ciekawie i byłem zaskoczony niektórymi połączeniami. W porcji za 8 zł mamy do wyboru dwie standardowe gałki, ale zestaw można powiększać. Nie można za to kupić jednej, co wielu osobom chyba przeszkadza. Pan przed nami nie rozumiał polityki firmy i zrobił awanturę w lokalu o pojedynczą gałkę, po czym wyszedł. To taka ciekawostka, bo lody powalają smakiem. Świetne miejsce na wyjście z drugą połówką.

Dziękujemy, jmlbn

Anabilis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Anabilis? Podziel się wrażeniami!