“Portofino, Krężnicka 94, Lublin”
Portofino — recenzja

Portofino
Nr 68 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy na kolacji 4 osobową rodziną. Dania smaczne. Pyszne desery. Ceny umiarkowane. Fajne miejsce z ogródkiem i widokiem na zalew.

Dziękujemy, XIM1471

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze gofry ze świeżymi owocami
i lodami
Polecam pyszny deser
Obsługa bardzo miła, troszkę zagubiona ale dają radę

Dziękujemy, joannabchc
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Co roku zaskakują nowymi smakami. Kreatywne i nowe spojrzenie na lody.
Odwiedzając Lublin nie można ominąć Portofino.
Duże porcje w duńskich wafelkach są wspaniałe.
Polecam!

Dziękujemy, tastingoo
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam niejako przez przypadek, ale było warto. Pyszne lody w kilku można powiedzieć, dziwnych smakach. Pomimo tłoku na zewnątrz i w innych lokalach znaleźliśmy tam miejsca siedzące. Profesjonalna obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 874przemys_awp
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

Lodziarnia Portofino to miejsce, gdzie można wytchnąć po trudach zwiedzania i ochlodzić się lodami bazującymi na naturalnych składnikach. Miejsce ma ciekawą aranżację, oraz posiada stoliki przed lokalem.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, GoSiemka

Portofino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Portofino? Podziel się wrażeniami!