Hampton by Hilton to nowa oferta hotelowa w Lublinie. Czysto, przyjemnie, dobra lokalizacja, miła i uczynna obsługa.
Pokoje przestronne, wyposażone w wodę, herbatę i kawę. Bardzo wygodne łóżko i cisza w pokoju to dodatkowe atuty. Bogata oferta śniadaniowa w formie bufetu. Bardzo miłym zaskoczeniem była wyciskarka do świeżych soków (marchew, jabłko, gruszka, cytrusy). Brawo za ten serwis!
Hotel posiada podziemny parking, płatny 30 zł za dobę.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bluebird4007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, General Manager, Hampton by Hilton LublinOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Miło mi, że tak pozytywnie ocenili Państwo nasz hotel, lokalizację i wyposażenie pokoi. W imieniu pracowników dziękuję też za ciepłe słowa pod ich adresem, to zawsze ogromna motywacja! Bardzo zależy nam na tym, aby nasze śniadania były dla Gości świetnym początkiem dnia i cieszę się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszam podczas kolejnych wizyt w Lublinie! Pozdrawiam,

Nowoczesny i zadbany hotel, bardzo czysty , przyjazny i uczynny personel. Trochę dalej od głównego centrum ale nie było to problemem dla nas podczas pobytu. Śniadania dobre - mimo korzystania z nich pod koniec czasu serwowania - wszystko było dostępne. Parking podziemny płatny 30 zł .

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marek_Waw

Panie Marku,
W imieniu całego zespołu dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z pobytu u nas i mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pan ponownie.
Serdecznie pozdrawiam,

Godny polecenia ze względu na (od najlepszych): miła obsługa, czystość pokoju, wysoka jakość śniadania, cisza w pokoju oraz klimatyzacja, wygoda odpoczynku. Minusy: brak talerzyków oraz podstawowych sztućców odpowiadających liczbie gości, brak lodówki w pokoju.

Dziękujemy, 434mag

Bardzo fajne miejsce z profesjonalną obsługą. Pokoje przestronne, czyste, świetne kosmetyki w łazience łącznie z odżywką do włosów i balsamem. Mimo świetnych opinii w necie, śniadanie mnie rozczarowało. Wszystko stoi pod lampami, więc jest tylko letnie a nie gorące. Wszyscy chwalili możliwość zrobienia sobie soku z warzyw/owoców - niestety podczas mojego pobytu nie było z czego go zrobić. W malutkich miseczkach pół marchewki, jedno jabłko, jedna gruszka.....szkoda. Dla kogoś, kto nie pije kawy/herbaty duże rozczarowanie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nborod751588

Bardzo wygodne łóżko, drzwi i okna dobrze wyciszone, łazienka czysta,śniadania z dużym wyborem. Obsługa miła i pomocna. Hotel wart polecenia, na pewno do niego jeszczę kiedyś wrócę podczas pobytu w Lublinie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dawid R