Bardzo fajne miejsce z profesjonalną obsługą. Pokoje przestronne, czyste, świetne kosmetyki w łazience łącznie z odżywką do włosów i balsamem. Mimo świetnych opinii w necie, śniadanie mnie rozczarowało. Wszystko stoi pod lampami, więc jest tylko letnie a nie gorące. Wszyscy chwalili możliwość zrobienia sobie soku z warzyw/owoców - niestety podczas mojego pobytu nie było z czego go zrobić. W malutkich miseczkach pół marchewki, jedno jabłko, jedna gruszka.....szkoda. Dla kogoś, kto nie pije kawy/herbaty duże rozczarowanie.

Dziękujemy, nborod751588

Bardzo wygodne łóżko, drzwi i okna dobrze wyciszone, łazienka czysta,śniadania z dużym wyborem. Obsługa miła i pomocna. Hotel wart polecenia, na pewno do niego jeszczę kiedyś wrócę podczas pobytu w Lublinie.

Dziękujemy, Dawid R

Hotel położony w odległości 1 przystanku autobusowego od Starego Miasta. Spacerem ok 15 min. Nowocześnie urządzony. Jasny, przyjazny wystrój pokoi. Łazienka czysta, wyposażona we wszystko co potrzeba.
Znakomite śniadania z dużym wyborem dań, pysznym świeżym pieczywem, możliwością zrobienia sobie wyciskanego soku lub upieczeniem gofra. W recepcji dostępne 24 h zimne napoje (bardzo duża zaleta, ze względu na brak lodówki w pokoju), drobne przekąski oraz bezpłatne jabłka. Miła i pomocna obsługa.

Dziękujemy, Dominika_DK
Zrecenzowano: 11 września 2019

Jezeli ktos wybiera sie do Lublina lub okolic z czystym sumieniem polecam Hampton by Hilton Lublin. Bardzo mili ludzie w recepcji i resteuracji, ja czulem sie jak w domu. Przestronne, czyste i elegancko urzadzone pokoje. Podziemny garaz w rozsadnej cenie.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kisiel98
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton LublinOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękuję za wspaniałą recenzję i rekomendację! Cieszę się, że czuł się Pan u nas jak w domu - taka opinia to największa motywacja dla każdego hotelarza :) Mam nadzieję, że wkrótce powitamy Pana ponownie w hotelu Hampton by Hilton w Lublinie! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.

Zrecenzowano: 10 września 2019

Fajny hotel w dobrej lokalizacji blisko centrum Lublina. Łatwy dojazd, podziemny parking. Nowy obiekt, wygodne czyste i funkcjonalne pokoje. Miła obsługa. Fajna atmosfera i przyzwoite śniadanie. Polecam

Dziękujemy, Zbigniew Z