Zrecenzowano: 10 września 2019

Fajny hotel w dobrej lokalizacji blisko centrum Lublina. Łatwy dojazd, podziemny parking. Nowy obiekt, wygodne czyste i funkcjonalne pokoje. Miła obsługa. Fajna atmosfera i przyzwoite śniadanie. Polecam

Dziękujemy, Zbigniew Z
Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel ok 1km od Starego Miasta, wokół plac budowy. Podjazd jakby z tyłu hotelu, nieduży. Ładny widok z pokoju, pomimo bliskości drogi, nie słychać ruchu. Czysto, grzeczna i uprzejma obsługa. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, MichalJ869
Zrecenzowano: 2 września 2019

Pobyt spełnił moje oczekiwania. Położenie hotelu dobre, dojazd również dobry. Pokoje czyste, śniadanie bardzo dobre. Szkoda, że w pokoju nie było lodówki oraz parking obok hotelu niewielki. Mogę polecić ten hotel.

Dziękujemy, WojciechZ112
Zrecenzowano: 2 września 2019

Dwie kwestie wymagają zastanowienia to brak bazy danych ( może temat jest już nie aktualny) bo konieczne jest podawanie wszystkich danych do wystawienia faktury np za posiłek, oraz przy wcześniejszej rezerwacji muszę okazywać dowód tożsamości przy meldowaniu.
Drugą sprawą jest wrażenie, a spałem już w tym hotelu kilkukrotnie iż jakość produktów dostępnych podczas śniadania uległa pogorszeniu i jest ich zdecydowanie mniej.

Dziękujemy, dawidbajorek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michal_Rzeznik, Manager, Hampton by Hilton LublinOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny Panie Dawidzie,
Dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w Hampton by Hilton Lublin Hotel. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim gościom satysfakcji ze wszystkich świadczonych usług podczas pobytu w naszym hotelu. Dlatego też Pana uwagi dotyczące śniadań zostały natychmiast przez nas odnotowane i przekazane do Dyrektora Gastronomii. W nawiązaniu do bazy danych, bardzo proszę, aby w swoim profilu Hilton Honors uzupełnił Pan dane firmowe, wtedy zostaną zapamiętane i pojawią się również u nas w systemie.
Serdecznie zapraszam do ponownej wizyty!

Zrecenzowano: 2 września 2019

Godny polecenia, super atmosfera miejsca, kuchnia bardzo smaczna, która zachęca do odwiedzenia restauracji, serwis super, bardzo miło spędzony pobyt. Jest to miejsce, do którego można wracać i nie jest się rozczarowany.

Dziękujemy, pawelo545