Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel ok 1km od Starego Miasta, wokół plac budowy. Podjazd jakby z tyłu hotelu, nieduży. Ładny widok z pokoju, pomimo bliskości drogi, nie słychać ruchu. Czysto, grzeczna i uprzejma obsługa. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, MichalJ869
Zrecenzowano: 2 września 2019

Pobyt spełnił moje oczekiwania. Położenie hotelu dobre, dojazd również dobry. Pokoje czyste, śniadanie bardzo dobre. Szkoda, że w pokoju nie było lodówki oraz parking obok hotelu niewielki. Mogę polecić ten hotel.

Dziękujemy, WojciechZ112
Zrecenzowano: 2 września 2019

Dwie kwestie wymagają zastanowienia to brak bazy danych ( może temat jest już nie aktualny) bo konieczne jest podawanie wszystkich danych do wystawienia faktury np za posiłek, oraz przy wcześniejszej rezerwacji muszę okazywać dowód tożsamości przy meldowaniu.
Drugą sprawą jest wrażenie, a spałem już w tym hotelu kilkukrotnie iż jakość produktów dostępnych podczas śniadania uległa pogorszeniu i jest ich zdecydowanie mniej.

Dziękujemy, dawidbajorek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michal_Rzeznik, Manager, Hampton by Hilton LublinOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny Panie Dawidzie,
Dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w Hampton by Hilton Lublin Hotel. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim gościom satysfakcji ze wszystkich świadczonych usług podczas pobytu w naszym hotelu. Dlatego też Pana uwagi dotyczące śniadań zostały natychmiast przez nas odnotowane i przekazane do Dyrektora Gastronomii. W nawiązaniu do bazy danych, bardzo proszę, aby w swoim profilu Hilton Honors uzupełnił Pan dane firmowe, wtedy zostaną zapamiętane i pojawią się również u nas w systemie.
Serdecznie zapraszam do ponownej wizyty!

Zrecenzowano: 2 września 2019

Godny polecenia, super atmosfera miejsca, kuchnia bardzo smaczna, która zachęca do odwiedzenia restauracji, serwis super, bardzo miło spędzony pobyt. Jest to miejsce, do którego można wracać i nie jest się rozczarowany.

Dziękujemy, pawelo545
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Byliśmy w obiekcie łącznie pięć dni i taki oto schemat: co dwa dni na śniadanie jajecznica zbita na kamień, a boczek spalony na przysłowiową "podeszwę". W te dni pomiędzy wszystko pyszne i na czas dokładane na pomocniki śniadaniowe - tak się chyba te urządzenia nazywają.
Młoda kelnerka, która nas obsługiwała w popołudniowej porze jak dowiedziałem się od starszej stażem kelnerki poinformowała mnie od razu, że każdy kiedyś musi nauczyć się swojego zawodu i trzeba być wyrozumiałym dla tej osoby (przepraszam nie mam ochoty w swoim wolnym czasie być menadżerem restauracji Hampton by Hilton Lublin) nie miała pojęcia o karcie menu. Ja rozumiem, że ktoś się uczy, ale menadżer restauracji nie powinien dopuścić do takiej sytuacji. W pierwszej kolejności należy nauczyć się wszystkich pozycji z karty menu, a nawet je posmakować, aby wiedzieć, co się poleca. W tym przypadku kelnerka nic nie wiedziała nawet, że istniej piwo 0% dla osób prowadzących samochody. Nie można generalizować całej obsługi, ponieważ były też osoby z personelu - kelner, który dysponował dużą wiedzą hotelową i nie tylko. Obsługa recepcji również bardzo kompetentna i pomocna w każdej sytuacji.

1  Dziękujemy, Dariusz M