Zrecenzowano: 2 września 2019

Godny polecenia, super atmosfera miejsca, kuchnia bardzo smaczna, która zachęca do odwiedzenia restauracji, serwis super, bardzo miło spędzony pobyt. Jest to miejsce, do którego można wracać i nie jest się rozczarowany.

Dziękujemy, pawelo545
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Byliśmy w obiekcie łącznie pięć dni i taki oto schemat: co dwa dni na śniadanie jajecznica zbita na kamień, a boczek spalony na przysłowiową "podeszwę". W te dni pomiędzy wszystko pyszne i na czas dokładane na pomocniki śniadaniowe - tak się chyba te urządzenia nazywają.
Młoda kelnerka, która nas obsługiwała w popołudniowej porze jak dowiedziałem się od starszej stażem kelnerki poinformowała mnie od razu, że każdy kiedyś musi nauczyć się swojego zawodu i trzeba być wyrozumiałym dla tej osoby (przepraszam nie mam ochoty w swoim wolnym czasie być menadżerem restauracji Hampton by Hilton Lublin) nie miała pojęcia o karcie menu. Ja rozumiem, że ktoś się uczy, ale menadżer restauracji nie powinien dopuścić do takiej sytuacji. W pierwszej kolejności należy nauczyć się wszystkich pozycji z karty menu, a nawet je posmakować, aby wiedzieć, co się poleca. W tym przypadku kelnerka nic nie wiedziała nawet, że istniej piwo 0% dla osób prowadzących samochody. Nie można generalizować całej obsługi, ponieważ były też osoby z personelu - kelner, który dysponował dużą wiedzą hotelową i nie tylko. Obsługa recepcji również bardzo kompetentna i pomocna w każdej sytuacji.

1  Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

świetne miejsce. Sprawdzona marka. Przestronny pokój, czysty, świeta łazienka z wyposażeniem - kosmetyki, suszarka do włosów, żelazko, deska do prasowania. Sprawna obsługa, dobre śniadanie. Polecam bardzo!

Dziękujemy, jgarst153447
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

naciąganie gości na dodatkową opłatę 30 złoty za garaż jest w mojej ocenie nieporozumieniem dobrze, że toalety były darmowe, windy całkowicie nie wydolne gdy tylko jest więcej osób ja chodziłem schodami, ale żeby się dostać do klatki schodowej TRZEBA WYJŚĆ Z BUDYNKU HOTELU I PRZEJŚĆ NA ZEWNĄTRZ DO INNEGO SKRZYDŁA

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, chipwlg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, General Manager, Hampton by Hilton LublinOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
dziękuję za wybór hotelu Hampton by Hilton, oraz za przekazanie uwag dotyczących pobytu w naszym hotelu.
Przykro mi, że tak negatywnie odebrał Pan fakt, że parking hotelowy jest dodatkowo płatny, chociaż taka informacja znajduje się bezpośrednio przy wjeździe do garażu. Klatki schodowe są zaprojektowane jako wyjścia ewakuacyjne i są zgodne ze standardami sieci Hilton. Przepraszam za niedogodności związane z długim oczekiwaniem na windę, było to związane z dużym obłożeniem hotelu. Mam nadzieję, że powyższe problemy nie wpłynęły negatywnie na cały pobyt w Lublinie, i że weekend w naszym mieście był udany. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia nas ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel przy ruchliwej ulicy, ale spokojnie można spać przy włączonej klimatyzacji. Bardzo czysto. Produkty w pokoju i łazience uzupełniane. Sympatyczny, starający się personel. Całkiem niezłe espresso na śniadaniu. Z hotelu łatwo dojść do środmieścia i starego miasta .

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla 3 osób ten pokój z rozkładaną sofą mógłby być troszkę większy.
Dziękujemy, PadPadi