Lublin
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

świetne miejsce. Sprawdzona marka. Przestronny pokój, czysty, świeta łazienka z wyposażeniem - kosmetyki, suszarka do włosów, żelazko, deska do prasowania. Sprawna obsługa, dobre śniadanie. Polecam bardzo!

Dziękujemy, jgarst153447
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

naciąganie gości na dodatkową opłatę 30 złoty za garaż jest w mojej ocenie nieporozumieniem dobrze, że toalety były darmowe, windy całkowicie nie wydolne gdy tylko jest więcej osób ja chodziłem schodami, ale żeby się dostać do klatki schodowej TRZEBA WYJŚĆ Z BUDYNKU HOTELU I PRZEJŚĆ NA ZEWNĄTRZ DO INNEGO SKRZYDŁA

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, chipwlg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, General Manager, Hampton by Hilton LublinOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
dziękuję za wybór hotelu Hampton by Hilton, oraz za przekazanie uwag dotyczących pobytu w naszym hotelu.
Przykro mi, że tak negatywnie odebrał Pan fakt, że parking hotelowy jest dodatkowo płatny, chociaż taka informacja znajduje się bezpośrednio przy wjeździe do garażu. Klatki schodowe są zaprojektowane jako wyjścia ewakuacyjne i są zgodne ze standardami sieci Hilton. Przepraszam za niedogodności związane z długim oczekiwaniem na windę, było to związane z dużym obłożeniem hotelu. Mam nadzieję, że powyższe problemy nie wpłynęły negatywnie na cały pobyt w Lublinie, i że weekend w naszym mieście był udany. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia nas ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel przy ruchliwej ulicy, ale spokojnie można spać przy włączonej klimatyzacji. Bardzo czysto. Produkty w pokoju i łazience uzupełniane. Sympatyczny, starający się personel. Całkiem niezłe espresso na śniadaniu. Z hotelu łatwo dojść do środmieścia i starego miasta .

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla 3 osób ten pokój z rozkładaną sofą mógłby być troszkę większy.
Dziękujemy, PadPadi
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hampton Lublin - pobyt podczas podróży służbowej. Wszystko ok. Obsługa bardzo miła, pokój przestronny i czysty, tak samo łazienka. Jedyna drobna uwaga to mały wybór w restauracji hotelu. Śniadanie w porządku. Zaletą parking podziemny.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, BB770077
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Piekne Miejsce idealne na wypoczynek z Rodziną lub dla Pary , piekne pokoje ,bardzo duzy komfort ,taras widokowy,przepyszne śniadanie wszystko godne polecenia . Obsluga bardzo mila i pomocna . Schludne i przyjazne miejsce!

Dziękujemy, pnabak890568
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, General Manager, Hampton by Hilton LublinOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Bardzo dziękuje za wspaniałą ocenę i rekomendację! Cieszę się, że Państwa pobyt w Lublinie był udany i serdecznie zapraszam podczas kolejnych wizyt w naszym mieście. Serdecznie pozdrawiam,