Piękne

Cudze chwalicie swego nie znacie. Bardzo ładne fontanny.Można tak sobie siedzieć i przyglądać się w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
hanburka
Piotrków Trybunalski, Polska
Koji i zadziwia

Uwielbiam fontannę, szczególnie nocą gdy jest podświetlona. Szum wody jest bardzo uspakajający... Przeczytaj więcej

Agnieszka D
Lublin, Polska

Wieczorny multimedialny spektakl koniecznie trzeba zobaczyć będąc w Lublinie. Woda, światło i dźwięk ukazują historię i teraźniejszość Lublina. Świetny pomysł na reklamę miasta.

Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano: 4 września 2019

Pokaz tematyczny jest o 21 na Placu Litewskim tuz przy Starówce. Zbiera się dużo ludzi ale też jest mnóstwo miejsca i wcale nie trzeba stać tuż obok, widok jest tez dobry z odległości.Efekty wizualne i dźwiękowe fajne. Trochę czuję niedosyt bo chciałabym dłużej uczestniczyć w widowisku, a trwa kilkanaście minut.

Dziękujemy, kalinowskaala
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny pomysł, genialne efekty. Bardzo przyjemnie można spędzić czas. Mam nadzieje, ze w następne lato tez będą takie historyczne pokazy.
Lekcja historii w lekkiej i pięknej formie

Dziękujemy, mfalkowska
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Byliśmy na pokazie w którym na wodzie wyświetlono pokaz pokazujący przyczyny i skutki Unii Lubelskiej. Myślę, że takie lekcje historii podobałyby się wszystkim uczniom. Obowiązkowy punkt wycieczki w Lublinie. Polecam

Dziękujemy, 449micha_a
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo się cieszę, że w końcu w moim mieście mamy fontannę multimedialną. Pokazy są rewelacyjne - idealne sposób na poznanie historii Lublina.

Dziękujemy, Oczytany