Piękne

Cudze chwalicie swego nie znacie. Bardzo ładne fontanny.Można tak sobie siedzieć i przyglądać się w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
hanburka
Piotrków Trybunalski, Polska
Koji i zadziwia

Uwielbiam fontannę, szczególnie nocą gdy jest podświetlona. Szum wody jest bardzo uspakajający... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Agnieszka D
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny pomysł, genialne efekty. Bardzo przyjemnie można spędzić czas. Mam nadzieje, ze w następne lato tez będą takie historyczne pokazy.
Lekcja historii w lekkiej i pięknej formie

Dziękujemy, mfalkowska
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Byliśmy na pokazie w którym na wodzie wyświetlono pokaz pokazujący przyczyny i skutki Unii Lubelskiej. Myślę, że takie lekcje historii podobałyby się wszystkim uczniom. Obowiązkowy punkt wycieczki w Lublinie. Polecam

Dziękujemy, 449micha_a
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo się cieszę, że w końcu w moim mieście mamy fontannę multimedialną. Pokazy są rewelacyjne - idealne sposób na poznanie historii Lublina.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Doskonała promocja miasta i historia Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
Fantastyczny pokaz multimedialny.
Sama fontanna w innych porach także atrakcyjna. Feria barw, zmienne układy przyciągają wzrok .

1  Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Oglądałam widowisko z okazji 750. rocznicy Unii Lubelskiej i bardzo mi się podobał. Fontanna nie jest może aż tak duża jak w Warszawie, dobry pokaz mnie tym bardziej zaskoczył.

Dziękujemy, Klaudia417