“Wszytko 100% dobre”
Munchies Lublin — recenzja

Munchies Lublin
Zamów online
Nr 42 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule wyśmienity dania kuchni ulicznej ( Street Food ) , podanie smaki wszytko na najwyższym poziomie !!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Neapoletana

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, coś innego w Lublinie. Przejrzyste, krótkie menu. Lokal urządzony ze smakiem.

Dziękujemy, Quest44504354220
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem ochotę na dobre jedzonko, ale knajpa zmieniła swój profil i obecnie serwuje tylko drinki, a szkoda, bo w wczesniejszych komentarzach miała dobre opinie.

Dziękujemy, lordps
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: janraczkowski, Właściciel, Munchies LublinOdpowiedź udzielona 5 czerwca 2019

Czy na pewno chcial Pan zrecenzować Munchies Lublin? :) W ofercie jak najbardziej mamy jedzenie, a drinkow nie serwujemy :)

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na obiad po spacerze. Wejście do lokalu prawie niewidoczne ale jak się wejdzie do środka jest ładnie i przyjemnie. Obsługa bardzo miła, menu dość wąskie ale dania bardzo smaczne. Polecam to miejsce! :)

Dziękujemy, 42PeterT
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

Ba rdzo cenię lokale, do których wchodzisz jesteś przyjmowany jak gość i przyjaciel. Wczoraj byliśmy w Munchies po raz pierwszy i już wiem, że to będzie jedno z naszych miejsc na kulinarnej mapie Lublina.
Jedzonko przepyszne! Karta jest nieduża, ale po spróbowaniu dwóch dań jestem pewna, że wszystko jest pyszne :) Pan Kelner bardzo fajny, znalazł chwilę czasu, żeby z nami pogadać. A jak ktoś lubi, to można dostać piwko z browaru zakładowego :) Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MagdaTy

Munchies Lublin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Munchies Lublin? Podziel się wrażeniami!