“Spadek formy”
2 Pi Er — recenzja

2 Pi Er
Nr 18 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 10 września 2019

Jest to jedna z restauracji w Lublinie do ktorej zagladamy czesto.Niestety ostatnia nasza wizyta odkryla drobne mankamenty.?Po pierwsze pojawily sie dania grubo wykraczajace cenowo poza ramy lubelskie,2 to porcja makaronu z grzybami dla mojej zony i taka sama dla corki ktory to wygladal jakby ktos podzielil 1 danie na 2 talerze.-czytaj cena ilosc=slabo.Wydaje sie ze wlasciciele lokalu juz obrosli w piorka i punkt widzenia sie zmienil.Moja salatka z poledwica byla bardzo dobra i jakosciowo i objetosciowo ;).Podsumowujac to ladny widok z dachu budynku+niezle jedzenie,obsuga ok,choc male podkniecie sie zdarzylo bo pani zapomniala o jednym zamowionym napoju,ale to mozemy wybaczyc.Jezeli nie przeszkadzaja wam ceny niektorych potraw to restauracje polecamy,mimo ze spadek formy odnotowalismy.

Dziękujemy, kvintonr1

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Restauracja na wysokim poziomie - dosłownie i w przenośni ;) Doskonała na romantyczną kolację z widokiem. Dania bardzo wykwintne są ucztą dla podniebienia. Za całokształtem idzie oczywiście wysoka cena.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, emotionalhole
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Chodzę do 2 Pi Er już od dłuższego czasu, Nigdy w życiu się nie zawiodłam. Ani na obsłudze, ani na podawanych daniach. Zawsze pyszne. Co prawda, jako studentka nie mam możliwość chodzić tam bardzo często, ponieważ ceny nie pozwalają, ale nawet na kawę wpaść po to, żeby usiąść na tarasie i porozmawiać z bardzo miłą obsługą. Polecam.

Dziękujemy, piijekawe
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Wystrój sympatyczny, ciepłe kolory, stoliki ustawione dość luźno, widok na miasto, sączy się cicha, nienachalna muzyka. Można porozmawiać. Zamawiamy deskę specjałów regionalnych (wędzone ryby, sery oraz wędliny podane z piklami 34 zł) i wino, białe po kieliszku a czerwonego butelkę. Czekamy , czekamy. Wino ok, na desce bardzo skromnie (34 zł) 2x2 kawałeczki tak kawałeczki sera, 2x2 1,5 centymetrowe kawałeczki kiełbasy, 2x kawałeczek czegoś rybnego, 2 trójkąciki karkówki, pikle to 1 grzybek przekrojony na pół, 2 korniszonki – takie dwucentymetrowe, 2 kawałeczki cebuli marynowanej. Do tego kilka kawałków chleba, 4 małe cebularze. Próbujemy- oba sery są zepsute. Dziękujemy,nie jemy. Na sałatki nie czekamy zbyt długo, porcje nie są duże ale sałatki smaczne. Kelnerka nie zabiera kieliszków po białym winie a podaje czerwone. Z czasem ilość zużytych naczyń rośnie a pani spokojnie nas omija. Pierwszy raz taka sytuacja. Pierwsza i ostatnia wizyta.

Dziękujemy, fooderka
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne na poranny posiłek. Piękny i ciekawy wystrój, dobra kawa, smaczne i obfite oraz ciekawie skomponowane śniadanie. Ceny umiarkowane. Lokalizacja obok opery. Zdecydowanie godne polecenia.

Dziękujemy, 883beatab

2 Pi Er — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w 2 Pi Er? Podziel się wrażeniami!