Lublin
Piękne widoki

Piękne miejsce do spacerowania w wolny dzień. Śliczne widoki, oraz wiele miejsc do odpoczynku... Przeczytaj więcej

kobietawspaniala
Ogród Saski w upalny dzień

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
Klaudia417
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Super miejsce na odpoczynek wśród zieleni i zwierząt. Widziałam tu wspaniałego pawia oraz inne ptaki, które kryły się w koronach drzew. To doskonałe miejsce do zrobienia sobie kilku ładnych fotek. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, Klaudia417
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Przyjemne i zadbane miejsce. Zrobiliśmy sporo fajnych zdjęć. Gołębie, kaczki i pawie nie bały się spacerujących ludzi. miejsce godne polecenia w upalny dzień, można tam swobodnie odpocząć.

Dziękujemy, turystkazdziecmi
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Ładne miejsce na spacer położone w samym centrum miasta. Warto przejść się,zwłaszcza szukając chłodu w trakcie upałów. Na zewnętrznej stronie ogrodzenia co pewien czas zmieniana galeria.W pobliżu KUL, Uniwersytet Medyczny, hotel.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 12 maja 2019

ogród ogólnie dostępny dla wszystkich którzy chcą odetchnąć od zgiełku miasta. jest dużo ławek i miejsc do odpoczynku. My idąc ok 1,5 km z hotelu zawsze chodziliśmy prze park słuchając ptaków o szumu wody

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agata W
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny park. Bardzo zadbany. Wszystko przemyślane, spójne. Doskonały relaks po długim zwiedzaniu miasta. Dobra lokalizacja. Miejsce również dla dzieci. Jest plac zabaw

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, ZuzannaKB