“Klimatyczna resrauracja I dobre jedzenie”
Zaczarowana Dorożka — recenzja

Zaczarowana Dorożka
Nr 66 wśród 313 Restauracje (Lublin)

Świetna kameralna restauracja w stylu lat 20. W tle gra muzyczka z tamtych czasów. Jedzenie bardzo smaczne. Barszcz ukraiński super dosmaczony, wątróbki również. Dania główne w punkt - makaron z kurami i kaczką pycha,kartacze piękne i smaczne. Jedynym minusem może się wydać czas oczekiwania, ale w przyjemnym wnętrzu i miłym towarzystwie to nie problem. Polecam

1  Dziękujemy, JustynaFman

Zrecenzowano 3 września 2019

Miejsce owszem, wyglada ciekawie, ale czas oczekiwania koszmarnie długi. Zamówiliśmy pielmieni i pierogi z bryndza i boczkiem. Pielmieni słabo przyprawione, a pierogi z bryndza, bryndzy prawie nie widziały, albo kucharz nie wie jak smakuje prawdziwa bryndza. Pochwalić mogę jedynie ciasto na pierogi, które było cienkie i delikatne. Cena zaś za 7 dość małych pierożków wcale nie najniższa bo o ile pamietam kosztowały 22 zł. No i nie można płacić karta kredytowa.

Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przyjeżdzając do Lublina nastawieni byliśmy na kuchnię chińską, tajską bądź wietnamską. Niestety w centum jest bodaj jedna restauracja z taką kuchnią. Zdecydowaliśmy się na kuchnię kresową i klimaty lat 30-tych. Bardzo smaczna golonka z kością (poprosiliśmy o niewielką porcję i taką dostaliśmy), świetne kartacze (czas oczekiwania ok. 30 min. o czym uprzedził nas kelner), wyśmienite pielmienie (dzieci poprosiły o repete). Może flaczki troszkę zbyt mączne ale przy całości nie można mieć zastrzeżeń. Z napojami za cztery osoby rachunek wyniósł 150 zł. Restauracja urządzona ze starannością, fajne patio i kelner który dbał o wszystko. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Wspaniała restauracja, zdecydowanie moje klimaty, fotosy z filmów ze Starego kina, klimatyczne piosenki z tamtych lat. Świetne wnętrza, przytulne patio. Jedzonko pyszne. Polecamy: soljankę, żurek, schab dla Fiszera w winie z grzybkami, przysmak dorożkarza, kopytka w sosie truflowym z kurczakiem, sałatka z wątróbkami, gołąbki z kaszą i warzywami, a ponadto tort Fedora. Próbowaliśmy też królika, trochę suchy, ale dobrze doprawiony. Na jedzenie czekaliśmy niedługo, od 15 do 40 minut w zależności od zamówionego dania. Kelner fantastyczny, to, co polecał, było wyśmienite. Wrócimy

Dziękujemy, Malina J
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy :) Ceny niewygórowane, wystrój z lat przedwojennych, miły klimat. Zamówiony naleśnik chłopski był smaczny, troszkę przesolony, ale mimo to ok. Z kolei schab Fischera (?) to mniejsza porcja, ale nie należy się zrażać, gdyż jest bardzo syta. Zapiekane warzywa bardzo smaczne. Rozbudowana karta win, bardzo dobre wina białe.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Milena A

Zaczarowana Dorożka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Zaczarowana Dorożka? Podziel się wrażeniami!