“Średnio, ciasto amatorskie”
Maka z Woda — recenzja

Maka z Woda
Nr 209 wśród 313 Restauracje (Lublin)

Pizza wygląda ładnie, dużo dodatków dobrej jakości, ale ciasto jest słabe. Brzegi fajne chrupiące, natomiast środek pizzy całkowicie rozmoczony, miękki... To trzeba koniecznie poprawić. Obsługa stara się być miła i kulturalna, potrzeć na klientów.

Dziękujemy, Kamil_S_PL

Zrecenzowano 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodzeństwem w sierpniu. Wspominamy bardzo miło pobyt w tym miejscu. Pizza była pyszna. Ciasto kruche. Przy następnej okazji, będąc w Lublinie na pewno się wybiorę ponownie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dawid C
Zrecenzowano 15 października 2018

Jeszcze wczoraj miałam siedzieć i pisać negatywne opinie, bo obsługa zamówienia nie wyszła dobrze. Jednak pracownicy wybrnęli z sytuacji kryzysowej PROFESJONALNIE. Dlatego moja opinia jest w 100% pozytywna pomimo tego co wczoraj zaszło, sprawa została załatwiona tak, że dzisiaj daję 5/5, polecam i sama na pewno jeszcze skorzystam.

Dziękujemy, Ada R
Zrecenzowano 15 października 2018

To jakieś żarty- oszukiwanie że pizza będzie za 10 minut , potem za 4 minuty -a była 1 h (godzinę) później -jak goście poszli do domu .. TO Jakieś Jaja !!!!

Dziękujemy, gmonika2018
Zrecenzowano 15 października 2018

Czas oczekiwania - tragedia. Rozumieliśmy, że niedziela - mecz - duża ilość zamówień więc zapowiedziane 1,5 godz było do przyjęcia. Po ponad 2 godz i ponownym telefonie dostaliśmy rabat 20% - za to plus. Pizza dojechała po ponad 3 godz ledwo ciepła, spalona, na niektórych kawałkach brak składników. Kierowca niezbyt zorientowany w topografii miasta.

Dziękujemy, elle23118

Maka z Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Maka z Woda? Podziel się wrażeniami!