“Cieszy oko i podniebienie.”
Cukiernia Czekoladowy — recenzja

Cukiernia Czekoladowy
Nr 52 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Nasze słodkości powstają z najlepszych, naturalnych składników. Są to ekologiczne jaja, belgijskie i francuskie czekolady, francuskie puree owocowe, masło, wanilia Bourbon, szlachetne alkohole. Sami przygotowujemy puree z malin i czarnej porzeczki oraz konfitury.

Wytwory Czekoladowe są tak śliczne, że szkoda je zjadać. Smak dorównuje wyglądowi w stu procentach. Polecam spróbować ptysia- mój ulubiony!

Dziękujemy, 972olam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JakubP1787, Właściciel, Cukiernia CzekoladowyOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy :-) Pozdrawiamy

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, wpadam, gdy tylko mogę. Super obsługa, pyszne lody i ciasta - marzenie :-)
Serdecznie polecam każdemu!

Dziękujemy, MateuszB3647
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dwa lata temu cukiernia Czekoladowy zagościła w Warszawie. Lody o smaku słony karmel tej cukierni to było dla mnie odkrycie roku. Poszukuję tego cudownego smaku w innych warszawskich lodziarniach ale póki co bezskutecznie.

Dziękujemy, ma_gorzatao34
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Niebo w ziemi i ciekawe smaki :). Nie znam lepszej lodziarni w Lublinie. Bosko się nie umywa(w ogóle nie rozumiem fenomenu tego miejsca).

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Sebastian M
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze lody w Lublinie. I choć w ostatnim czasie obsługa zrobiła się trochę niecierpliwa (panie nie dają zbyt dużo czasu na przeczytanie dzieciom menu, pomimo tego, że jesteśmy jedynymi klientami), to smak lodów przykrywa inne niedociągnięcia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 236kingae

Cukiernia Czekoladowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Czekoladowy? Podziel się wrażeniami!