Lublin

“Super”
Sexy Duck Lublin — recenzja

Sexy Duck Lublin
Nr 74 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne jedzenie wspaniała atmosfera byliśmy grupą nic nie brakowało wszystko na czas panie kelnerki bardzo sympatyczne bardzo polecam

Dziękujemy, Iwona D

Zrecenzowano 1 września 2019

Pizza oraz ravioli z kaczką najlepsze na świecie! Jakość dań na wysokim poziomie, uwielbiam tam wracać :)

Dziękujemy, Maggdar9
Zrecenzowano 1 września 2019

Naprawdę jedna z najlepszych restauracji w Lublinie! Pyszne makarony i super lemoniady robione na miejscu

Dziękujemy, Paula D
Zrecenzowano 1 września 2019

Doskonała kuchnia, przemiła i bardzo sprawna obsługa, wszystko na wysokim poziomie. Imreza na 40 osób przygotowana bardzo profesjonalnie, polecam

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy tam kilka dni temu z dużą grupą przyjaciół. Wrażenia najlepsze, jakie tylko mogą być! Przepyszne przystawki! Smakowite wędliny, rozpływające się w ustach sery, doskonałe dresingi do sałat! Chrupiące, gorące pieczywo, bruschetty z pomidorami, pyszna, gorąca zupa pomodoro! No i danie dnia: kaczka! Doskonały smak, warzywka, kluseczki... pycha!
Piwo, drinki... zimne, smakowite :)
Do tego przemiła obsługa, przesympatyczne Panie Kelnerki dbające o gości, uśmiechnięte, dopytujące się czy smakowało...
No i muszę jeszcze napisać, że za to wszystko umiarkowane ceny :)
Słowem cudowny wieczór we wspaniałym lokalu, który polecam każdemu, a także mniejszym i większym grupom :)
Wszystkiego nie daliśmy rady spróbować, ale będziemy wracać!! :)

Dziękujemy, Allgaa

Sexy Duck Lublin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sexy Duck Lublin? Podziel się wrażeniami!