“Gorąco polecam!!!”
Sexy Duck Lublin — recenzja

Sexy Duck Lublin
Nr 74 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy tam kilka dni temu z dużą grupą przyjaciół. Wrażenia najlepsze, jakie tylko mogą być! Przepyszne przystawki! Smakowite wędliny, rozpływające się w ustach sery, doskonałe dresingi do sałat! Chrupiące, gorące pieczywo, bruschetty z pomidorami, pyszna, gorąca zupa pomodoro! No i danie dnia: kaczka! Doskonały smak, warzywka, kluseczki... pycha!
Piwo, drinki... zimne, smakowite :)
Do tego przemiła obsługa, przesympatyczne Panie Kelnerki dbające o gości, uśmiechnięte, dopytujące się czy smakowało...
No i muszę jeszcze napisać, że za to wszystko umiarkowane ceny :)
Słowem cudowny wieczór we wspaniałym lokalu, który polecam każdemu, a także mniejszym i większym grupom :)
Wszystkiego nie daliśmy rady spróbować, ale będziemy wracać!! :)

Dziękujemy, Allgaa

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wizualnie jest nowoczesna ale z włoskim akcentem, urządzona w stylu lofty.

Jedzenie pyszne. Cudowna kaczka w akompaniamencie gniocchi i świeżych warzyw. Pizza na chrupiącym cieście, ze smakowitą passatą pomidorową oraz rozpływającą się mozarellą.

'Kacze' piwo również jak i lemoniada podana na kruszonym lodzie bardzo dobre.

Co prawda trzeba było chwilkę poczekać, ale zdecydowanie warto.

Kelnerki bardzo miłe i uśmiechnięte. Zdecydowanie warta odwiedzenia (i chyba niedoceniona przez ten portal) restauracja :)

Dziękujemy, jabuszko
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Byłam po raz kolejny i jest tak samo : dużo, pysznie i przyjemnie Bardzo polecam własnoręcznie robione makarony to strzał w dzisiątkę

Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Przez 20 minut nikt nie przyjął zamówienia, przy wejściu brak jakiejkolwiek kelnerki. Proponuję zatrudnić dodatkowy personel. Wyszliśmy głodni i zawiedzeni.

2  Dziękujemy, Emma66666
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Warto skusić się na Ramen Spicy Porchetta. Porcja GIGANTYCZNA zdecydowanie wystarczy jako pełnowartościowy posiłek. Pół Kaczki, to czysta poezja. A do popicia polecam Ciemną Kaczkę (lub jasną - co kto woli). Ceny umiarkowane, jak na wielkość porcji. Obsługa przemiła. Aha. Polecam rezerwować, bo można niemile się zaskoczyć. Jedynym minusem, jest fakt, że rezerwacji można dokonać jedynie przez internet - nie mają telefonu.

Dziękujemy, Maciej G

Sexy Duck Lublin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sexy Duck Lublin? Podziel się wrażeniami!