“tutto gustoso!”
Sexy Duck Lublin — recenzja

Sexy Duck Lublin
Nr 74 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wizualnie jest nowoczesna ale z włoskim akcentem, urządzona w stylu lofty.

Jedzenie pyszne. Cudowna kaczka w akompaniamencie gniocchi i świeżych warzyw. Pizza na chrupiącym cieście, ze smakowitą passatą pomidorową oraz rozpływającą się mozarellą.

'Kacze' piwo również jak i lemoniada podana na kruszonym lodzie bardzo dobre.

Co prawda trzeba było chwilkę poczekać, ale zdecydowanie warto.

Kelnerki bardzo miłe i uśmiechnięte. Zdecydowanie warta odwiedzenia (i chyba niedoceniona przez ten portal) restauracja :)

Dziękujemy, jabuszko

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Byłam po raz kolejny i jest tak samo : dużo, pysznie i przyjemnie Bardzo polecam własnoręcznie robione makarony to strzał w dzisiątkę

Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Przez 20 minut nikt nie przyjął zamówienia, przy wejściu brak jakiejkolwiek kelnerki. Proponuję zatrudnić dodatkowy personel. Wyszliśmy głodni i zawiedzeni.

2  Dziękujemy, Emma66666
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Warto skusić się na Ramen Spicy Porchetta. Porcja GIGANTYCZNA zdecydowanie wystarczy jako pełnowartościowy posiłek. Pół Kaczki, to czysta poezja. A do popicia polecam Ciemną Kaczkę (lub jasną - co kto woli). Ceny umiarkowane, jak na wielkość porcji. Obsługa przemiła. Aha. Polecam rezerwować, bo można niemile się zaskoczyć. Jedynym minusem, jest fakt, że rezerwacji można dokonać jedynie przez internet - nie mają telefonu.

Dziękujemy, Maciej G
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Idealne miejsce jeśli nie macie co robić i nigdzie się nie spieszycie. Czekałyśmy ponad 40 minut na makaron po czym pani kelnerka powiedziała, że go nie zapisała i kazała nam czekać kolejne pół godziny. Po wielu prośbach udało się otrzymać proste danie, które nie wymagało więcej czasu niż czas potrzebny do ugotowania makaronu. Jedzenie smaczne, jednak obsługa nie traktuje klienta poważnie.

1  Dziękujemy, agunia007

Sexy Duck Lublin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Sexy Duck Lublin? Podziel się wrażeniami!