“Pyszota”
U Szewca — recenzja

U Szewca
Nr 22 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Kuchnie: Irlandzka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszłyśmy tam podczas babskiej imprezki żeby wrzucić cos na m. Ja zamówiłam bez zestawu i był ok, w zestawie jak mówiły kolezanki dla kobietki trochę zbyt wiele, ale dla mężczyzn na pewno ok Wrócimy tam na pewno pozdrawiamy i dziękujemy

1  Dziękujemy, SylwiaD943

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka razy jedliśmy w tej knajpie. Za każdym razem jedzenie było świeże i smaczne, chociaż jedliśmy stałe potrawy - grillowanego łososia i pierś z grilla, rosół i pierogi ruskie, sałatkę z kurczakiem.
Hamburger mocno przeciętny. Pizza smaczna.
Dość długi czas oczekiwania i „nierówna” obsługa - raz w porządku raz raczej słaba, ale nigdy jakaś super albo beznadziejna.
W niedziele przy zakupie dania głównego dziecięca potrawa za darmo. Ceny jak na centrum Lublina w porządku. Wystrój lokalu super, łazienki niestety już nie.
Z tylu patio.

Dziękujemy, mfalkowska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, muzyka obok na zywo- przez co oddaje romantyczny klimat. Jedzenie szybko podane, bardzo dobra salatka z kurczakiem i pizza. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, N98000
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Miejsce bardzo przyjemne. Dania dają się zjeść, bo gorzej by było gdyby się nie dały. Ale te dania się nie dały zjeść z powodu kloszarda, który przysiadł się do stolika obok i nie wiedział jak zagaić o parę złotych. Najpierw przysłuchiwał się w jaki języku rozmawiamy, a nie muszę dodawać, że na jego widok zamarliśmy w milczeniu, więc trwało to dość długa na tyle żeby poczuć egzotyczną woń dochodzącą ze stolika obok - krzesło w krzesło, bo nazwijmy to tarasem na którym jest tak dużo stolików, że ciężko przejść. Pytam się, gdzie jest obsługa, która na takie zdarzenie powinna od razu zareagować. Kelnerka przechodziła kilka razy i nic. Wiem, to mógł być Pan, który miał fantazję się nie myć, ale niestety jego strój i odór alkoholu z góry określały jego upodobania. Proszę zatrudnić jakiegoś menadżera, albo ochronę.
Jedzenie dość przeciętne, ale rozumiem, że lokal nastawiony jest na duża masę turystów i na tak zwany "przemiał". Tylko pytam, co po sezonie i gdy nie będzie już konkursu polskich hejnalistów, a przeciętne jedzenie na 100% pozostanie w pamięci.
Lokal bardzo przyjemny wystrojem i widać, że właściciel włożył w niego całe serce. Zatrudnijcie innych kucharzy i usprawnijcie kuchnię, a będziecie nr1 w Lublinie.

Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepiej nie zamawiac dorsza w ciescie z domowymi frytkami.Moze frytki SA domowe ale z zamrazalki i 3 kawalki dorsza .Tragedia.Jedzenie nie do porownania co bylo 10 czy 8 lat temu..Kucharze siedli na laurach.

1  Dziękujemy, Mallgorzata

U Szewca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w U Szewca? Podziel się wrażeniami!