“Znakomite śniadanie.”
Cafe Mari — recenzja

Cafe Mari
Nr 32 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 1 września 2019

Zamówiliśmy naleśnik z owocami i 2 zestawy śniadaniowe po 5 składników do wyboru.Bardzo smaczne, obfite, serwowane z przepysznym, świeżutkim chlebem własnego wypieku. Szczególnie smakował nam hummus, pasta z pstrągiem i twarożek z rzodkiewką. Kawa mocna i aromatyczna. Na deser, z łakomstwa zamówiliśmy ciasto "Kinder Bueno" - ale tylko 1 porcję na 3 osoby. Wspaniałe!
Z Cafe Mari wyszliśmy o 11.00, teraz jest 15.00 a my nadal jesteśmy przyjemnie najedzeni.
Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, magda t

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Spotykam sie tam czesto ze znajomymi, jest bardzo pysznie i jest przemiła atmosfera, desery doskonałe a obsługa uśmiechnieta. Wystrój oczarowuje

Dziękujemy, ewkapodroznik
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe miejsce z dobrą kawą, ciastami i dość krótką kartą dań obiadowych. Kawa przyrządzona poprawnie - smak intensywny, pianka kremowa, temperatura napoju odpowiednia. Pasta z cukinią i pomidorami koktajlowymi przyprawiona, makaron al dente, całość ładnie podana. Dobre miejsce na spotkanie i pracę.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Ciasta są pyszne ! Ceny adekwatne do wielkości porcji i oby tak pozostało. Na pewno wrócę tu nie raz !

Dziękujemy, bloemen93
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa smaczna! Napoje bez alko dla dzieci również. Czas oczekiwania jak na 2 ciastka kawę i sok to kilkanaście minut. Co prawda było duże obłożenie, albo mało personelu. Zamawiamy samodzielnie przy ladzie, barierka/kelnerka przynosi. Wystrój ciekawy, czyste stoliki i pod stolikami. Miła atmosfera. Ceny jak na centrum ok. Jedyny minus, problem z zaparkowaniem. Zostaje płatny parking w Plazie i spacerek do kawiarni.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, DOPLu

Cafe Mari — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Cafe Mari? Podziel się wrażeniami!