Lublin

“Lepiej pózno niż nigdy”
Pub Czytelnia — recenzja

Pub Czytelnia
Zamów online
Nr 47 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pierwsza moja wizyta w tym miejscu.Jestem zachwycony obsługą,klimatem i pizzą.Przechodziłem setki razy obok i dopiero kilka dni temu "odkryłem" tę perełkę gastronomiczną.Polecam wszystkim przechodniom.

Dziękujemy, tomsam1968

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza przypominającą ta z Włoch! Cudowne kraftowe piweczka :). Warto odwiedzić. Urocze patio z leżakami.

Dziękujemy, EmiliaL813
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna pizza, bardzo szeroki wybór piw kraftowych i niesamowity klimat! Do tego bardzo miła obsluga, jest to miejsce do którego na pewno z przyjemnością będziemy ze znajomymi wracali :)

Dziękujemy, araim z
Zrecenzowano 17 marca 2019

Ciekawy pub z interesującym wystrojem. Fajny działający kominek do którego można samemu dołożyc drewna. Dobra pizza.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pepekkkk
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zawsze kiedy jestem w Lublinie wpadam do Czytelni na pizzę i piwo albo pizzę i zimową herbatę. Pizza jest rewelacyjna, na włoskim cieniutkim cieście, dodatków tyle ile trzeba, idealnie doprawione. A na dodatek mega duży wybór piw kraftowych. Polecam i na pewno wrócę.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, karinabS8311KX

Pub Czytelnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pub Czytelnia? Podziel się wrażeniami!