“Stracone szanse”
Karczma Zapiecek — recenzja

Karczma Zapiecek
Nr 129 wśród 313 Restauracje (Lublin)

Byłam wczoraj ponownie. Po raz ostatni. Poprzednio było lepiej. Wzięliśmy rosół, schabowego i pstrąga pieczonego. Rosół dobry, surówki świeże ale bez polotu. Pstrąg niestety nie z pieca ale ugotowany w foli aluminiowej. Zamiast chrupiącej skórki rozmoczona skóra twarda jak podeszew. Niedosolony. Pani Gesler rekomendowała tego pstrąga jako jednego z najlepszych jakie jadła. Myślę, że jadła zupełnie coś innego. W karczmie pusto, na zewnątrz zajęty 1 stół była pora obiadowa. Tylko jedna kelnerka zajmująca się również barem. Drogo. Myślę, że Pani Gesler powinna cofnąć rekomendację. Na szyldzie wciąż stara nazwa. co potwierdza moją refleksję. Właścicielka wciąż nie wyszła z zapiecka nie zrozumiała na czym polega prowadzenie restauracji.. Szkoda.

Dziękujemy, Elżbieta J

Zrecenzowano 8 września 2019

Faworki z karpia. Nie. To raczej bułka tarta z resztkami karpia. Jedzenie jak dla świń. Śmierdzące. Nie dało się tego zjeść a kelnerka patrząc na zostawiony pełen talerz jeszcze głupio pyta czy smakowało. Żałuje ze w ogóle za to zapłaciłam.
Masakra ! !! Wstyd.

3  Dziękujemy, Paulina M
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Mam dobre doświadczenie z tą karczmą, jestem po raz pierwszy na Lubelszczyźnie i pierwszy raz w lokalu porewolucyjnym. Kelnerka uwijała się szybko, zamówienia przyniesiono po ok 15 minutach. Zamówiliśmy barszcz ukraiński Gesslerowej - bardzo, bardzo dobry! Do tego gryczak z sosem węgierskim, potrawa również bardzo smaczna, dla nas ze Śląska oryginalna i nieznana. Porcje wystarczająco duże i bardzo dobre. Za powyższe, do tego napoje bezalkoholowe i szarlotka na deser, trochę ponad 60 zł. Jeśli dla kogoś to jest drogo w restauracji, to proponuję wyjechać poza swoją wiejską jadłodajnię i zobaczyć jakie są realia.

Dziękujemy, MrKaszanka
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Szyld może być stary, jeśli dobrze karmią gości. Niestety! miało być pysznie i tanio, a skończyło się niestrawnością i cenami z kosmosu. Zamówiłam mój ukochany czerwony barszcz-ilość octu spowodowała, że omal nie wylądowałam na pogotowiu. Mąż zamówił pieczonego pstrąga, a otrzymał uparowanego bez przypraw (nienadającego się do jedzenia). Koszt 32 zł- dużo jak na tak tanią rybę :), nie wspomnę o kolejnym daniu za 45 zł -żart ! Obsługa miła, ale nie nadąża i sprawia wrażenie nie zauważać nowych gości, którzy wychodzą (w oczekiwaniu na obiad w ciągu 30 minut wyszło 3 rodziny). Poza tym karta taka jak wszędzie.
Ogólnie: drogo i bez rewelacji. Nie polecam !
W ogóle mam wrażenie, że w niektórych knajpach ludzi traktuje się jak świnie z myślą, że i tak zjedzą :)

Dziękujemy, annajakub
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na obiad wybrałam się z dziećmi (prawie 5 lat i prawie 3 lata).Dojeżdżając na miejsce najbardziej widoczny jest szyld ze starą nazwą Karczma Zapiecek (na tripadvisor.com również funkcjonuje pod starą nazwą), to, że lokal zmienił nazwę po Kuchennych Rewolucjach jest napisane ale niewidoczne na pierwszy rzut oka. Spory parking przed lokalem. W środku ładnie, wystrój przytulny, w tle miła muzyka. Jadłam "sakwę z kurczaka faszerowaną mozzarellą i suszonym pomidorem, w sosie białym, ziemniaki opiekane, zestaw surówek (surówka z białej kapusty, z czerwonej oraz z marchewki), cena 32zł. Opiekane ziemniaki zamieniłam na frytki (dzieci miały pomagać w zjedzeniu ich ). Jedzenie smaczne, wydawało się świeżo przyrządzane, spora porcja, cenę każdy oceni sam . Jak na moje potrzeby przydałby się większy kącik zabaw dla dzieci, był tylko stolik, kredki i kolorowanki, a mógłby być jakiś dywanik i kilka zabawek żeby dzieci miały zajęcie w oczekiwaniu na jedzenie.

1  Dziękujemy, Marzena N

Karczma Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma Zapiecek? Podziel się wrażeniami!