“Pani Iwona najlepsza”
Czarna Owca Gastro Pub — recenzja

Czarna Owca Gastro Pub
Nr 36 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 7 września 2019

Nie od dzis wiadomo, ze atmosfere w lokalu robia ludzie, a szczegolnie obsluga. My z kolezabka przyjechalysmy do lublina, poniewaz nastepnego dnia mialysmy lot, akurat z lublinskiego lotniska. Nie wiedzac gdzie sie udac, trafilysmy do Czarnej Owcy. Generalnie miejsce, jak miejsce, dobre piwo z sokiem imbirowym i przednia domowej roboty cytrynowka, ale PANI IWONA NAJLEPSZA. NIE, nie jestesmy jej znajomymi, po prostu Pani Iwona jest super i polecamy serdecznie Czarna Owce wlasnie dlatego, ze usmiech Pani Iwony umilil nam czas :) Pozdrawiamy, Ola & Ola

Dziękujemy, Aleksandra S

Zrecenzowano 2 września 2019

Oczekiwanie na piwo raz 10 min a raz 30 min, godzina oczekiwania na frytki, to przesada, smak innych potraw pozostawia wiele do życzenia.

Dziękujemy, Rambo667
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, jednak podawana do żeberek czy steaka sałatka, mało apetycznie prezentowała się na talerzu a jej smak tez nie powalił. Porcje spore i w przystępnej cenie, obsługa miła i pomocna. Polecam :)

Dziękujemy, nikaf320
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Zamówiłam burgera pesto italiano. Smak ciekawy. Odpowiadało mi połączenie pesto z burgerem, cukinia grillowana, rukola i sosem z suszonych pomidorów. Niestety, mięso zepsuło cały efekt - było pełne chrząstek, nieprzyjemnie się je jadło. Porcja bardzo duża, nie do zjedzenia dla jednej osoby.
Do tego zamówiłam sok z kiwi, bazylii i jabłka. To było świetne :) jeśli kiedyś wrócę, to tylko na ten sok.

Dziękujemy, Annagra19
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do czarnej owcy z ulicy szukając miejsca na obiad. Miłe zaskoczyła nas wielkość porcji, burgery są duże w zestawie z frytkami. Wybór piw lokalnych jest spory. Miejsce warte odwiedzeni.

Dziękujemy, kocuri1

Czarna Owca Gastro Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Czarna Owca Gastro Pub? Podziel się wrażeniami!