Lublin

“Doskonała kuchnia”

Armenia - kuchnia kaukaska
Nr 16 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 9 września 2019

Restauracja na wysokim poziomie. Duże porcje, doskonały smak i przystępne ceny. Rodzinna atmosfera, wspaniały klimat miejsca. Obsługa bez zarzutu. Serdecznie polecam. Ważne miejsce na mapie Lublina.

2  Dziękujemy, Justyna W

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

To juz kolejna wizyta w tej restauracji. Tym razem postanowiliśmy zamówić kanacz lobi i brudź z kurczakiem. Porcje duże, przepyszne,super doprawione. Obsługa na piątkę. Na pewno jeszcze tu przyjedziemy, mamy jeszcze sporo do spróbowania z bogatej karty.

2  Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 5 września 2019

Przemili właściciele, wspaniała profesjonalna obsługa, niesamowity kunszt kulinarny Pani Gajany, i wyśmienite potrawy po prostu rozkosz dla podniebienia.

2  Dziękujemy, Agressione
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo na tak !!!!!!
Potrawy rewelacyjne, baaardzo smaczne i spory wybór.
Obsługiwała nas kelnerka o imieniu Olga
Niesamowita dziewczyna !
Profesjonalna, życzliwa i zaangażowana.
Byliśmy obsłużeni bardzo szybko przy tym kelnerka doradziła nam dania -po podaniu przez nas naszych preferencji. Na zamówione dania czekaliśmy tylko chwilkę
My chwalimy jedzenie i polecamy restauracje !!!
Pozdrawiamy Panią Olgę

4  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Ormiański pieróg poprawny (tj. b. dobry) ale świetne zupy spas i syser. i kebab ormiański. Wszystkie porcje ogromne
Obsługa mogłaby być lepsza ale jedzenie szczerze polecamy

1  Dziękujemy, Jarosław W

Armenia - kuchnia kaukaska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Armenia - kuchnia kaukaska? Podziel się wrażeniami!