“Gorąco polecam restaurację ARMENIA”

Armenia - kuchnia kaukaska
Nr 16 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 5 września 2019

Przemili właściciele, wspaniała profesjonalna obsługa, niesamowity kunszt kulinarny Pani Gajany, i wyśmienite potrawy po prostu rozkosz dla podniebienia.

2  Dziękujemy, Agressione

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo na tak !!!!!!
Potrawy rewelacyjne, baaardzo smaczne i spory wybór.
Obsługiwała nas kelnerka o imieniu Olga
Niesamowita dziewczyna !
Profesjonalna, życzliwa i zaangażowana.
Byliśmy obsłużeni bardzo szybko przy tym kelnerka doradziła nam dania -po podaniu przez nas naszych preferencji. Na zamówione dania czekaliśmy tylko chwilkę
My chwalimy jedzenie i polecamy restauracje !!!
Pozdrawiamy Panią Olgę

4  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Ormiański pieróg poprawny (tj. b. dobry) ale świetne zupy spas i syser. i kebab ormiański. Wszystkie porcje ogromne
Obsługa mogłaby być lepsza ale jedzenie szczerze polecamy

1  Dziękujemy, Jarosław W
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wizyta 17.08.2019 w czasie trwania Jarmarku Jagiellońskiego. I parę słów do właściciela - albo ta załoga taka bardzo nie wyszkolona albo brakowało tam jeszcze ze dwóch osób. Może warto dorzucić kogoś dodatkowego jeśli jest takie wydarzenie na starym mieście.
Swoją drogą mimo Jarmarku nie było tłumów. Niektóre stoliki były wolne, a jedna sala zupełnie nie używana.

Mimo to na możliwość złożenia zamówienia czekaliśmy 15 minut. Zamówiliśmy zupę Bajazet, Garni Jarah i Płow Uzbecki, kompocik i kawę. Jedzenie wjechało po 40 minutach, sztućce po 45, a na łyżkę do zupy się nie doczekaliśmy - musieliśmy pójść po nią osobiście.

Zwyczajowo sztućce jak i napoje zawsze są podawane przed posiłkiem - no ale nie tu :). Kompot dojechał po głównych daniach a kawa po 3-krotnym przypomnieniu że jeszcze na nią czekamy - finalnie dostaliśmy kawę tuż przed opuszczeniem lokalu.

Na szczęście jedzenie było naprawdę dobre, choć pozostaje niesmak po sposobie obsługi.

1  Dziękujemy, Michał Ł
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal odwiedziłam w porze późnego drugiego śniadania, czyli po godzinie 12. Zamówiłam tylko przystawkę, bo czytałam już wcześniej o wielkości porcji w tym lokalu i faktycznie jedzenia było wystarczająco na mały posiłek. Ceny bardzo przyzwoite. Szkoda tylko że pomyliło moje zamówienie i zamiast lemoniada dostałam coś innego, słodkiego, ale też smakowało dobrze.

1  Dziękujemy, martakapias

Armenia - kuchnia kaukaska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Armenia - kuchnia kaukaska? Podziel się wrażeniami!