Chełm
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko byłoby nieźle gdyby nie pan z recepcji, który traktuje klienta w sposób bardzo pretensjonalny i wygląda jakby miał właśnie wychodzić na plaże. Pan z recepcji zapomniał chyba gdzie się znajduje i rozmawia z gośćmi jak z kolegami przy wódce. Zero profesjonalizmu. Przechodzenie z gośćmi na "ty" i obrażanie to juź zdecydowana przesada. Odradzam to miejsce z uwagi na zaistniałą sytuacje.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sztania
Zrecenzowano: 19 maja 2017

Zatrzymaliśmy się w zajeździe Gościniec w drodze powrotnej z Ukrainy. Nikt nie robił problemu, kiedy godzinę przybycia określiłem jako "Nie wiem, zależy od granicy".
Sympatyczna obsługa, smaczne śniadanie - specjalnie dla mnie oddzielnie przygotowana jajecznica bez szczypioru ;]
Bezpłatny zamykany parking, cisza, spokój....

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 3 maja 2017

Ładne miejsce na uboczu, cicho i spokojnie. Czyste, dość duże pokoje z lodówka, wyśmienite śniadania, przesympatyczna obsługa. Dobre miejsce jako baza noclegowa i wypadowa do Chełma i okolic. Łazienka do odświeżenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Są dwa obiekty w ramach hotelu, jeden jest nowy, wiec na pewno jest w lepszym standardzie.
Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Agakow
Zrecenzowano: 8 października 2015 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce do spania w czasie delegacji. W pokojach dość przestronnie, klimatyzacja, wszechobecne WiFi, smart tv, czysto, po 2 reczniki na osobę. Świetna kuchnia, wszystko na świeżo przemiła Pani w kuchni. Śniadanie dość drogie i mało obfite było jedynym minusem pobytu.

Termin pobytu: październik 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 5 czerwca 2013

W maju w podróży na Ukrainę zatrzymaliśmy się na nocleg zjeździe Gościniec k/ Chełma. Nocleg wcześniej zarezerwowany telefonicznie. Obiekt znajduje się ok 7km od Chełma przy trasie od Chełm-Lublin. Adres Nowosiółki Kolonia -nawigacja doprowadziła bezbłędnie. Pokoje z łazienkami czyste dobrze wyposażone jest internet, miła obsługa . Cisza i spokój. Atutem jest bezpieczny parking zamykany i z monitoringiem. Dzięki uprzejmości właścicieli wieczorem zrobiliśmy sobie grilla. 2km od zajazdu znajduje się dobrze zaopatrzony sklep z asortymentem m.in. na girlla :) Fajnie można spędzić popołudnie w ogrodzie w ciszy przy kiełbasce. Przyjemna okolica do spacerów. Rankiem pobudka pianiem kuguta mieszkającego obok :) Polecam to miejsce tym , którzy chcą odpocząć . Dorzucam parę fotek cykniętych telefonem :))

Termin pobytu: maj 2013
Dziękujemy, Maja S