“Serdecznie polecam!”
Pstragowo — recenzja

Pstragowo
Nr 1 wśród 29 Restauracje (Chełm)
Opis: Pstrągowo - Gospodarstwo rybackie i smażalnia ryb położone 1,5 km od Chełma w kol. Żółtańce.Funkcjonuje od 1998r. Całkowita powierzchnia lustra wody to ponad 10 ha. Gospodarstwo zajmuje się hodowlą Karpia i Pstrąga. Na terenie gospodarstwa znajduje się restauracja, w której podaje się ryby z własnej hodowli. W ofercie również ryby wędzone. Liczne atrakcje jak trampolina, plac zabaw, piłkarzyki, kule wodne, rowery wodne, wypożyczalnia rowerów. W odległości 1800m znajduje się strzeżona plaża na którą można dostać się oświetloną ścieżką rowerową położoną nad malowniczą rzeką Uherką. W sezonie letnim oferujemy ponad 200 miejsc siedzących (przy dobrej pogodzie wszystkie zajęte).Jesteśmy cenieni nie tylko w naszym regionie lecz doceniają nas turyści i przejezdni.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Ryby najlepsze w regionie. Idealne miejsce dla miłośników ryb. Jedzenie świeże i duże porcje. Czas oczekiwania na jedzenie oraz kolejki (jeśli ktoś trafi) świadczą tylko o super jakosci i świeżym przygotowaniu potraw. Na pewno tu wrócę nie jeden raz! Polecam

Dziękujemy, olgazachwieja

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miejsce dla miłośnika ryb, szczególnie pstrąga pod każdą postacią, dodatkowym atutem jest położenie restauracji i wielkość ogródków, będąc w Chełmie można komfortowo tam dojechać po scieżce rowerowej z centrum. Jedyny minus to tłumy w weekend!

Dziękujemy, Tom G
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zdecydowanie miejsce dla miłośników ryb, bliskości natury i wyjątkowego, rodzinnego klimatu. W sezonie bywa zatłoczone i czas oczekiwania się wydłuża ale zdecydowanie warto. Świadczy to o jakości. Miejsce to ewoluuje i zmienia się co roku in plus:D

Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pyszne pstrągi, bardzo miła obsługa. Byliśmy z psem, wcześniej dowiadywałam się, czy na dworze można zjeść z psem, powiedzieli, że bez problemu, kiedy przyjechaliśmy padał silny deszcz, a w restauracji pozwolili bez problemu usiąść nam na krytej części, z psem przy stole. Bardzo serdecznie Polecam, tym bardziej, że ciężko u nas znaleźć restaurację dostępne dla psów.

Dziękujemy, MonikaA90
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Miejsce warte odwiedzenia!!!Polecam pstrąga smażonego!! Mają smaczne ciasta i lody tajskie w ofercie. Obsługa OK! śmiało mozna przyjechać z dziećmi jest spory plac zabaw.

Dziękujemy, AnetaS1072

Pstragowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chełm, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pstragowo? Podziel się wrażeniami!