“Nie”
La Cafe — recenzja

La Cafe
Nr 12 wśród 29 Restauracje (Chełm)
Opis: La Cafe to klimatyczna kawiarnia w której dobrze zjesz, wypijesz kawę parzoną przez baristów oraz skosztujesz piw rzemieślniczych a także rozsmakujesz się w świeżo pieczonych, domowych ciastach - znajdująca się w Chełmie przy ulicy Krzywej 40, w zabytkowej kamienicy zbudowanej pod koniec XIX wieku.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Praca nad wytworzeniem kawy bez użycia kawy postępuje jednak efekt nie zachęca mnie do kolejnej wizyty. Poprzednio kawa tzn. to co nazywają espresso była marna. Jest postęp tzn. jest fatalna. Proponuję powrót do źródeł i używanie kawy. Również zwyczajowo obsługa serwując powinna mówić: proszę.

Dziękujemy, Jerzy M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaCafeChelm, Kierownik ds. PR, La CafeOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Twoja recenzja jest dla nas bardzo krzywdząca bo rozumiemy, że mówisz, że nie używamy kawy do przygotowania espresso.
Zawsze przygotowujemy espresso ze świeżo mielonej kawy. Być może przykłeś do innego smaku - my używamy blendu o 70% zawartości robusta i 30% zawartości ziaren arabica stąd jej delikatny, lekko kwaśny smak.
Również zwyczajowo, jeżeli coś jest nie tak Goście zgłaszają uwagi na miejscu, bezpośrednio obsłudze dzięki czemu możemy odpowiednio zareagować lub naprawić ewentualny błąd.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

No tak, napewno najlepsza co nie znaczy że bardzo dobra. Kawa słaba i bez crema na espresso, brak cukru trzcinowego, lemoniada słodzona syropem. To minusy. A plusy: bardzo sympatycznie urządzony lokal, Klima, super obsługa. Najlepsze miejsce w Chełmie

Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba tu wypiłam najlepszą kawę w Chełmie. Pycha! Również ciasta rewelacja - duże kawałki za przystępną cenę. Miejsce sympatyczne, panuje tam miła atmosfera, a w powietrzu unosi się zapach kawy :-)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, niveau926
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaCafeChelm, Kierownik ds. PR, La CafeOdpowiedź udzielona 1 marca 2019

Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolona z wizyty w naszej kawiarni :) Dziękujemy za miłe słowa. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawa w Chełmie, wygodne siedzenia i miła obsługa. Miejsce blisko centrum, ale w cichym miejscu.

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, awp1v1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaCafeChelm, Kierownik ds. PR, La CafeOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Dziękujemy za Twoją recenzję. Ciszymy się, że smakowała Ci nasza kawa i jesteś zadowolony z wizyty w naszej kawiarni. Do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 3 marca 2018

Bardzo gorąco polecam kawiarnię La Cafe. Można wypić baaardzo pyszną kawę. Miła obsługa za barem. Ceny przystępne. Miła atmosfera.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, klimowicz_magdalena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaCafeChelm, Kierownik ds. PR, La CafeOdpowiedź udzielona 6 marca 2018

Magdo bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i miłe słowa. Cieszymy się, z Twoich odwiedzin, mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie :)

La Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chełm, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w La Cafe? Podziel się wrażeniami!