“Bardzo dobre miejsce”
Imbryk — recenzja

Imbryk
Nr 2 wśród 29 Restauracje (Chełm)

Z minusów - niemal brak dań wege. Ale plusów było więcej- świetna kawa, bardzo dobry bajgiel po chełmsku, mój był jakoś ociekający oliwą, natomiast drugi był znacznie lepszy. Obsługa na najwyższym poziomie, wnętrze przyjemne.

Dziękujemy, 989justynab

Wystrój przyjemny jest jasno i przytulnie bardzo w moim stylu. Miła i szybka obsługa nawet kawa całkiem smaczna aczkolwiek jak dla mnie najlepsza kawa jest w cafe zorza. Hmmm a co do ciasta.... cena MAKRO natomiast porcja MIKRO. Było by to jeszcze ok gdyby były to ciasta autorskie produkcji własnej ale to było ciasto kupcze na dodatek niezbyt smaczne. Brownie jest ciastem delikatnym wręcz rozpływającym się w ustach a to był twardy kawałek gniota do tego okrutnie słodki. Po dwóch kęsach mnie zemdliło. Bardzo chemiczny posmak. Nie polecam ciast w tym miejscu bo za tą cenę nie są warte uwagi. Aczkolwiek na pewno wrócę w to miejsce chociażby na kawę bo była dobra i nie trzeba było długo czekać.

Dziękujemy, Sandra L
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo fajny lokal, desery i lody smaczne ! Miejsce wyśmienite na rynku. Obsługa ok. Ogólnie polecam !

Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jestem w Chełmie 2 razy w roku i wtedy często odwiedzam Imbryka. Bardzo się cieszę, że w końcu w Chełmie jest miejsce, które serwuje pyszne, pięknie podane jedzenie. Jakość dań, ich smak oraz wygląd sprawia, że mam ochotę tam często wracać, a że cenię sobie pyszne jedzenie, Imbryk jest moim nr 1 w Chełmie i nie ma w tym momencie konkurencji. Dania są przygotowywane na miejscu, więc czasem musimy na nie poczekać dłużej niż na dania odgrzewane w mikrofali ;P, coś za coś ;) ale naprawdę warto. Cenię sobie również uśmiechniętą i przyjazną obsługę. Ja nie miałam problemów z obsługą, wręcz przeciwnie, ale widziałam bardzo nieuprzejmych klientów. Cóż, dobre maniery nie są domeną wszystkich. Anyway, jeśli szukasz przygody kulinarnej, urokliwego miejsca z przepysznymi dania, deserami oraz winem (piwo lokalne również niczego sobie) nie znajdziesz lepszego miejsca w całej okolicy. Wieczorem przed restauracją często gra na akordeonie pewien Pan, który dopełnia całość, dla mnie czas spędzony w Imbryku jest po prostu magiczny.

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Desery naprawdę wyśmienite - szczególnie serniki i pavlova. Już kilkukrotnie zdarzyło się, że nie otrzymałam abo kawy, albo ciasta z dwu pozycyjnego zamówienia. Podczas jednego z pobytów zamówiłam butelkę win , a otrzymaliśmy po kieliszku, po czym po zwróceniu uwagi owszem otrzymaliśmy zamówione wino ale o 35 zł droższe plus kieliszek za 14 zł....Nie jest to uczciwe traktowanie klientów.

Dziękujemy, aska0111

Imbryk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chełm, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Imbryk? Podziel się wrażeniami!