“Rewelacja”
Restauracja Toscania — recenzja

Restauracja Toscania
Nr 4 wśród 29 Restauracje (Chełm)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wyprawy rowerowej zatrzymaliśmy sie w Chełmnie. Wybraliśmy Toskanię. Miła obsługa, rewelacyjny stek.

Dziękujemy, 398krzysztofk

Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj w planie był spokojny obiad , bez pośpiechu. Los pokierował na restaurację Toscana. Na początek zupa spoza karty - akurat krem z białych warzyw, a potem tagliatelle z gruszka. Tak pyszne że zapomniałem zrobić zdjęcia. Na prawdę pyszne. Sos serowy, ciasto..... Pisałem już że pyszne?

Dziękujemy, kazald
Zrecenzowano 10 maja 2019

Pizza z dobrych składników, ciasto idealne, moim zdaniem jest to najlepsza pizza w mieście i nie tylko! Składniki świeże, dobrej jakości, odpowiednia ilość, bezkonkurencyjna. Na pizzę polecam tylko Toskanię!

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 5 maja 2019

Jest to jedna z najlepszych moim zdaniem restauracji w Chełmie. Zarówno pod względem jakości jedzenia, składników ale także poziomu obsługi czy czystości lokalu.

Menu jest bardzo bogate, jest duży wybór. Każde z dań których próbowaliśmy (sałatka z grillowanym łososiem i mango, eskalopki cielęce w sosie truflowym i gnocchi) były bardzo smaczne, dobrze doprawione i ładnie podane. W karcie mają także regionalne piwa z browaru Jagiełło. Porcje są całkiem spore. Ceny jak na Chełm spore, porównywalne z cenami w stolicy i to dla mnie największy minus.
Obsługa była bardzo miła, lokal zadbany, duży plus za czyste i funkcjonalne toalety.

Dziękujemy, maggiessss
Zrecenzowano 20 marca 2019

Długi czas oczekiwania na zamówiony posiłek. Kilka dań z karty niedostępnych. Porcje spore, ale z kuchnią włoską mają niewiele wspólnego, słabo przyprawione, mało charakterystycznie. Niestety za tłuste sosy. Ceny raczej z wyższej półki - jak na Chełm.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, sssmakosz

Restauracja Toscania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chełm, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Toscania? Podziel się wrażeniami!