Zielona Góra

“Winobranie 2019”
New Namaste — recenzja

New Namaste
Nr 27 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się grupą, w trakcie winobrania 2019. Powitała nas przyjemna ukraińska obsługa, która bardzo szybko przygotowała nam stolik. Następnie obsługiwał nas już młody chłopak z Polski. Karta bogata, każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli oczywiście lubi hinduskie potrawy. Zamówiliśmy zupy, hinduskie herbaty i drugie dania. Na zupę i napoje czekaliśmy dosłownie chwilę, natomiast na drugie już dłuższy czas. Zamówione dania smaczne, choć ostre wcale nie było ostre. Część mięs w półmisku dla dwojga była odrobinę twarda. Ogólnie wszystko poprawne ale bez szału. Ceny umiarkowane, nie podwyższone ze względu na imprezę. Jeśli ktoś lubi hinduskie smaki to musi odwiedzić to miejsce w ZG.

Dziękujemy, Janusz88

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego dania gdyż jest bardzo drogie, niesmaczne i małe!
Kiedy zapytałem o wyjaśnienie mi które kawałeczki kurczaka są marynowane w mięcie a która w świeżej kolendrze (szefowa sali) najpierw zrugała nasza sympatyczna kelnerkę a następnie pokazała mi kawałki kurczaka wskazując na rybę!

Ogolnie tragedia!!!

Dziękujemy, Qbamin
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety po znalezieniu włosa w talerzu, pani kelnerka czy kto to... pyta się bezczelnie czy ten włos na pewno tam był?! Co to ma być! Po chwili nam zaproponowała jeszcze raz to samo lub nowy czysty talerz, odmówiliśmy i poprosiliśmy o rachunek, cóż za zaskoczenie, kiedy na rachunku znalazła się potrawa z włosem!!!! Ostatni raz! Troszkę więcej kultury!

Dziękujemy, grzegorzp615
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

I tu tez się obroniła Jednak jak na kuchnie indyjska (restaurator nie podaje konkretnego regionu Indii) jest bardzo mdła
Brak ostrości, kumin stosowany bardzo oszczędnie.
Obsługa bardzo rożna. Pan Hindus o nas dbający był bardzo miły, natomiast jedna z kelnerek buła bardzo opryskliwa.

Dziękujemy, DadaDie
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem z żoną zamówiłem 2 pstrągi,po prostu rewelacja no poezja dla podniebienia tak wspaniałego smaku nie da się wyrazić słowami trzeba spróbować.

Dziękujemy, Ryszard D

New Namaste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w New Namaste? Podziel się wrażeniami!