“Włosy w jedzeniu”
New Namaste — recenzja

New Namaste
Nr 27 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety po znalezieniu włosa w talerzu, pani kelnerka czy kto to... pyta się bezczelnie czy ten włos na pewno tam był?! Co to ma być! Po chwili nam zaproponowała jeszcze raz to samo lub nowy czysty talerz, odmówiliśmy i poprosiliśmy o rachunek, cóż za zaskoczenie, kiedy na rachunku znalazła się potrawa z włosem!!!! Ostatni raz! Troszkę więcej kultury!

Dziękujemy, grzegorzp615

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

I tu tez się obroniła Jednak jak na kuchnie indyjska (restaurator nie podaje konkretnego regionu Indii) jest bardzo mdła
Brak ostrości, kumin stosowany bardzo oszczędnie.
Obsługa bardzo rożna. Pan Hindus o nas dbający był bardzo miły, natomiast jedna z kelnerek buła bardzo opryskliwa.

Dziękujemy, DadaDie
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem z żoną zamówiłem 2 pstrągi,po prostu rewelacja no poezja dla podniebienia tak wspaniałego smaku nie da się wyrazić słowami trzeba spróbować.

Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Zjadłem tu bardzo drogi choć zupełnie przeciętny w smaku obiad. Jedzenie mnie bardzo rozczarowało, w ogóle nie aromatyczne, nie pachnące, nijakie (nie takie są Indie!), mięso rozgotowane, naan mikroskopijny, do tego zerowa prezentacja, kompletny brak klimatu, a to wszystko w bardzo wysokiej cenie. Na pewno ten obiad nie był warty wydanych 100 zł. Ceny z menu: danie wege z chlebkiem naan 34 zł, danie mięsne z chlebkiem naan 44 zł (!), 2x mango lasi 2x10 zł. Te ceny są naprawdę nieuzasadnione jakością! Przynajmniej kelner bardzo się starał. Niemniej nie polecam i nie wrócę.

1  Dziękujemy, Mikolaj_Kolorowy
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo przyjemne zaskoczenie. Porcje są naprawdę ogromne (nawet sama przystawka jest w stanie zaspokoić niemałego głoda, więc gdybym wiedział, to bym jej nie brał), sosy ciekawe, a wszystko fajnie doprawione i przyrządzone. Warto wziąć jako dodatek ryż z kminkiem. Ogólnie bardzo polecam!

Dziękujemy, LordPajonk

New Namaste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w New Namaste? Podziel się wrażeniami!