“Kuchnia indyjska prawie zawsze się broni”
New Namaste — recenzja

New Namaste
Nr 27 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

I tu tez się obroniła Jednak jak na kuchnie indyjska (restaurator nie podaje konkretnego regionu Indii) jest bardzo mdła
Brak ostrości, kumin stosowany bardzo oszczędnie.
Obsługa bardzo rożna. Pan Hindus o nas dbający był bardzo miły, natomiast jedna z kelnerek buła bardzo opryskliwa.

Dziękujemy, DadaDie

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem z żoną zamówiłem 2 pstrągi,po prostu rewelacja no poezja dla podniebienia tak wspaniałego smaku nie da się wyrazić słowami trzeba spróbować.

Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Zjadłem tu bardzo drogi choć zupełnie przeciętny w smaku obiad. Jedzenie mnie bardzo rozczarowało, w ogóle nie aromatyczne, nie pachnące, nijakie (nie takie są Indie!), mięso rozgotowane, naan mikroskopijny, do tego zerowa prezentacja, kompletny brak klimatu, a to wszystko w bardzo wysokiej cenie. Na pewno ten obiad nie był warty wydanych 100 zł. Ceny z menu: danie wege z chlebkiem naan 34 zł, danie mięsne z chlebkiem naan 44 zł (!), 2x mango lasi 2x10 zł. Te ceny są naprawdę nieuzasadnione jakością! Przynajmniej kelner bardzo się starał. Niemniej nie polecam i nie wrócę.

1  Dziękujemy, Mikolaj_Kolorowy
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo przyjemne zaskoczenie. Porcje są naprawdę ogromne (nawet sama przystawka jest w stanie zaspokoić niemałego głoda, więc gdybym wiedział, to bym jej nie brał), sosy ciekawe, a wszystko fajnie doprawione i przyrządzone. Warto wziąć jako dodatek ryż z kminkiem. Ogólnie bardzo polecam!

Dziękujemy, LordPajonk
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Bardzo smaczne dania, porcje ogrooomne, można się spokojnie najeść, a i jeszcze zostanie. Z chęcią wrócę w to miejsce, żeby próbować nowych rzeczy, dla fanów kuchni indyjskiej miejsce obowiązkowe.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, kmarta19

New Namaste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w New Namaste? Podziel się wrażeniami!