“Wspaniałe miejsce”
Winiarnia Bachus — recenzja

Winiarnia Bachus
Nr 2 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opis: Stworzyliśmy miejsce, które prowadzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem a naszym Gościom dajemy możliwość idealnego połączenia szlachetnego trunku z odpowiednio dobranymi przekąskami i daniami. „Winiarnia Bachus” to miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie, czy po prostu wpada na kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy. Oferujemy wina regionalne od wszystkich winiarzy z województwa lubuskiego, oraz wina od sprawdzonych importerów z różnych zakątków Świata. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Rewelacyjna restauracja, ciekawa karta dań. obsługa profesjonalna, bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo smaczne , każdy wybierze coś dla siebie. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Katarina01984

Wystrój tego lokalu jest bardzo ciekawy. Jest położony pod Ratuszem a to zobowiązuje. Cały jest w cegle z pięknymi łukami. Po zmianie Kucharza Restauracja oferuje bardzo smaczne posiłki. Nawet można powiedzieć wykwintne.Polecam

Dziękujemy, Marek H

Najstarszy, najpiękniejszy z niepowtarzalnym klimatem lokal w ZG przestał „ istnieć”. Jak co roku wybraliśmy się z przyjaciółmi ( 10 osób ) na Winobranie. Wybór padł tym razem na piątkową kolacje w Bachusie. Nie był to pierwszy raz podczas naszych winobraniowych wypraw. Zaczeliśmy od degustacji polskich win jak przystało na wyjazd do ZG i tu już zaczeły się problemy menagera ubranego jak na plaże w Chałupach. Jak ją zorganiozować dla 10 osób ? Nie mógł zrozumieć iż w innych latach można było zdegustować kilka różnych polskich win w kieliszkach w małej ilości z naklejkami nazw winnic i szczepów jednoczasowo. Pan przyniósł jeden kieliszek degustacyjny dla wszystkich ! O polskich winach nie miał najmniejszego pojecia poza nazwami winnic. A wieczór trwał dalej doszła część kulinarna i kolejny problem. Kości w pierogach z kaczki i wiele różnych wpadek o którch nie ma sensu pisać. Zakończyliśmy rachunkiem( 1479 pln ) z doliczonym napiwkiem 10% i rozmową z nową ( 7 dni w pracy ) przesympatyczną kelnerką. Menager już się nie pojawił a nowy właściciel był podobno poza lokalem. P.S. Kiedyś było dużo, dużo lepiej i zdecydowanie profesjonalnie a zapamiętani przez nas menagerzy, somelierki i kucharze dodawali rangi lokalu a ja jako organizator zamieszania najadłem się wstydu.

7  Dziękujemy, arturk874
Zrecenzowano 8 września 2019

Wieczorem 7 września mieliśmy wątpliwą przyjemność spędzenia wieczoru w Bachusie.Obsługa nie interesuje się gośćmi,nie zauważa ich.Pierogi z kaczką były letnie.Kelner zapytał, czy wszystko smakowało, ale uzyskawszy negatywną odpowiedź odszedł. Pokazywanie palcem stolika i uśmiechy były niestosowne.

1  Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Obsługa bardzo profesjonalna i miła, krótki czas oczekiwania na zamówienie, dania bardzo dobrze przyrządzone. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Alt3r3go

Winiarnia Bachus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Winiarnia Bachus? Podziel się wrażeniami!