“Obojętność”
Winiarnia Bachus — recenzja

Winiarnia Bachus
Nr 2 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opis: Stworzyliśmy miejsce, które prowadzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem a naszym Gościom dajemy możliwość idealnego połączenia szlachetnego trunku z odpowiednio dobranymi przekąskami i daniami. „Winiarnia Bachus” to miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie, czy po prostu wpada na kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy. Oferujemy wina regionalne od wszystkich winiarzy z województwa lubuskiego, oraz wina od sprawdzonych importerów z różnych zakątków Świata. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Zrecenzowano 8 września 2019

Wieczorem 7 września mieliśmy wątpliwą przyjemność spędzenia wieczoru w Bachusie.Obsługa nie interesuje się gośćmi,nie zauważa ich.Pierogi z kaczką były letnie.Kelner zapytał, czy wszystko smakowało, ale uzyskawszy negatywną odpowiedź odszedł. Pokazywanie palcem stolika i uśmiechy były niestosowne.

1  Dziękujemy, Zbyszko C

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Obsługa bardzo profesjonalna i miła, krótki czas oczekiwania na zamówienie, dania bardzo dobrze przyrządzone. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Alt3r3go
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po miesiącu nieobecności w Zielonej Gorze wybraliśmy się z mężem do jak dotąd naszej ulubionej restauracji.... no właśnie, jak dotąd. Niestety spotkało nas duże rozczarowanie, dania dalekie od swojej świetności a zamiast profesjonalnej i uśmiechniętej obsługi powitał nas Pan z mało przyjemna aparycja i zerowa wiedza o winach.... mamy nadzieje, ze to chwilowe...

4  Dziękujemy, 67julka
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo nie polecam tej restauracji. Pół godziny po zrobieniu rezerwacji i ustaleniu, że w niedzielę są otwarci do 18.00, dzwoniłam drugi raz by zarezerwować jeszcze dodatkowe 2 miejsca. Pani poinformowała mnie, że musi odwołać moja rezerwacje gdyż zamykaja dziś godzine wcześniej i nie mogą nas obsłużyć. Nie wiem co to za zwyczaje by w trakcie dnia płynnie zmieniać sobie godziny otwarcia lokalu bez wyraźnego powodu. Bardzo nieprofesjonalne.

Dziękujemy, Maja H
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłam tak dobrej sałatki! Wysoka jakość składników, super deska z lokalnymi serami i wędlinami, wybór lokalnych win- pozytywne zaskoczenie, wybrana przez TripAdvisor.

Dziękujemy, 515justynai

Winiarnia Bachus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Winiarnia Bachus? Podziel się wrażeniami!