“Kolacyjka”

Jazzgot Café & Restaurant
Zamów online
Nr 44 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w lokalu mimo zamówień na telefon.
Bardzo miła obsługa, dobra pizza, świeża sałatka, pyszne mohito.
Fajne miejsce, na pewno wrócimy

Dziękujemy, jolav2019

Zrecenzowano 28 maja 2019

Szanowni Państwo,

tak się składa, że nie tylko miałem wątpliwą przyjemność skorzystania z usług kulinarnych tej placówki, ale chciałem również skorzystać z możliwości wynajmu apartamentu, którą to usługę oferuje firma JAZZGOT.
Przez ostatnich 20 lat korzystałem z apartamentów podczas wyjazdów służbowych dziesiątki, może setki razy (głównie Warszawa, czasem Łódź, Lublin ) ale w takiej sytuacji jak dotąd jeszcze nie byłem. Zarezerwowałem telefonicznie apartament 4-osobowy w firmie JAZZGOT pod numerem tel. + 48 500 005 048 w dniu 30.03.2019 na dzień 6.04.2019. Podałem dane do faktury oraz zapytałem o sposób płatności. Człowiek który odbiera ten telefon – prawdopodobnie właściciel firmy - potwierdził telefonicznie rezerwację oraz wysłał mi SMS z potwierdzeniem rezerwacji apartamentu na dzień 6.04. 2019
W dniu 6.04. już na miejscu, w Zielonej Górze w restauracji JAZZGOT okazało się, iż człowiek ten w międzyczasie wynajął ten apartament już komuś innemu, kto wprowadził się i zajmuje aktualnie apartament. Zadzwoniłem pod nr + 48 500 005 048 z prośbą o wyjaśnienie dlaczego zarezerwowany tydzień wcześniej przeze mnie apartament jest zajęty, a nikt z personelu nic nie wie na temat pomyłki. Właściciel z wyraźną niechęcią zapytał mnie wówczas czego ja od niego oczekuję. Odparłem iż czekam obecnie wraz z 3 osobami, z bagażami, po odbytej podróży i oczekuję rozwiązania niezręcznej sytuacji. Człowiek zaproponował inny apartament, w dużej odległości. Ja uprzejmie zadałem pytania o tenże apartament, mianowicie ile posiada pokoi i czy jest tam odpowiednia ilość łóżek dla 4 osób. Właściciel firmy wyraźnie zniechęcony rozmową odpowiedział mi podniesionym głosem, cytuję: ta rozmowa zaczyna być żenująca – po czym, mówiąc potocznie rzucił słuchawką i przerwał połączenie. Przy kolejnych moich telefonach włączała się poczta głosowa.
Pozostałem z 3 gośćmi, po podróży, siedząc na walizkach.

Komentarz pozostawiam Państwu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, CWPK
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca, już nigdy nie zamówię tam nic do jedzenia. Zamówiłam lunch który przyjechal po 2.5h a 20zl wyrzucone w śmieci. Zupa ogórków była tak tłusta i tak słona że nie dało się tego zjeść a drugie danie jakiś wymysl z łososiem gdzie była tylko garstka. Kompletnie nie zjadliwe. W smaku tragiczne, połączenie smaków katastrofa. Nie polecam tego miejsca. Cała porcja wylądowała w smieciach..

Dziękujemy, Jajaj99999
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam tu raz i nie zamierzam powtarzać wizyty. Zamówione piwo było mętne a na dnie pływały białe kawałki czegoś dziwnego. Zanim się zorientowałam zdążyłam wziąć kilka łyków i czułam się okropnie jakbym wypila litr wódki. Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ola Ł
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tragiczna obsługa kelnerska, zamiast zarezerwowanych stolików dostaliśmy zupełnie inny .Jedzenie słabe

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Andrzej F

Jazzgot Café & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Jazzgot Café & Restaurant? Podziel się wrażeniami!