“Jedzenie smaczne, ale kelner zepsuł odbiór restauracji!”

Restauracja Zbójnicka Grota
Nr 9 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

To była nasz pierwsza wizyta w tym miejscu i niestety ostatnia. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! I tu niestety było bardzo złe. I o ile jedzenie było smaczne, to kelner był tak niemiły i opryskliwy, że zepsuł cały odbiór lokalu.

Dziękujemy, annajudyta

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie miły kelner widać, że wszystkie produkty świeże, a potrawy świeżo przygotowywane frytki jak w domu

Dziękujemy, Wieczorek1
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Od wielu lat bywamy tu bardzo często i nigdy się nie zawiedliśmy. Jedzenie z polskiej tradycyjnej kuchni.

Polecamy również organizowanie imprez okolicznościowych w tym miejscu. Wszystko jest dokładnie uwzględnione i zrealizowane. O nic nie trzeba się martwić.

Polecamy!

Dziękujemy, DamianMarta
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W 100% mogę polecić to miejsce jeżeli ktoś ma chęć posmakować polskie jedzenie. Byłem tam z moimi kolegami z Niemiec i Estonii i oni byli bardzo zadowoleni.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, szuraw
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Tak zwane wejście szybkie wejście do lokalu ,wprost z ulicy. w dzień powszedni. Godzina obiadowa ok14-15 .Wchodzimy w 5 osób i mały szok obsługa , super ,w 15 minut dania na stole ,jednocześnie podane.Polecam .

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, mzkzg

Restauracja Zbójnicka Grota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Zbójnicka Grota? Podziel się wrażeniami!