“Smacznie ”
Casa Mia Trattoria — recenzja

Casa Mia Trattoria
Nr 5 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Włoska

W Casa Mia bywaliśmy wielokrotnie. Jest to przytulny lokal z bardzo miła obsługą . Są krzesła dla dzieci i na górze kącik z zabawkami co dla rodzin z dziećmi jest plusem. Jedzenie bardzo smaczne , widać ,że wszystko jest świeże. Menu inne niż wszystkie , warto zajrzeć .

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, iza_piotrek

Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy na pizzy. Lokal malutki, trudno o wolny stolik. Robiliśmy tam kilka podejść. Jedzenie średnie. Ani nie zachwyca, ani nie zraża, taka przeciętna knajpka w nieciekawym miejscu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, _Marcin_Joanna_
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przytulna z miłą obsługą. Co chwilę pojawiają się klienci i niewiele stolików było wolnych. Zamówiliśmy dwie pizze i margaritę z szynką i parmę oraz jakiś makaron z polędwiczkami natomiast nazwy nie pamiętam (również dobre). Obie pizze były bardzo dobre, dobrze wypieczone, na cienkim cieście. Na zamówienie nie trzeba było czekać zbyt długo.

Dziękujemy, tomaszj918
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda kasy,nic specjalnego,makaron odgrzewany chyba z mikrofali bo jak można podać czarny makaron po 5 min, czarny makaron z owocami morza

Dziękujemy, renatacG2252WC
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mój ulubiony czarny makaron z krewetkami, zawsze tak samo świetnie smakuje. Jeżeli zdarzy mi się wybrać coś innego z menu, zawsze jest również rewelacyjne. Polecam

Dziękujemy, asiajurasek

Casa Mia Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Casa Mia Trattoria? Podziel się wrażeniami!