Zielona Góra

“Makaron”
Casa Mia Trattoria — recenzja

Casa Mia Trattoria
Nr 5 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda kasy,nic specjalnego,makaron odgrzewany chyba z mikrofali bo jak można podać czarny makaron po 5 min, czarny makaron z owocami morza

Dziękujemy, renatacG2252WC

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mój ulubiony czarny makaron z krewetkami, zawsze tak samo świetnie smakuje. Jeżeli zdarzy mi się wybrać coś innego z menu, zawsze jest również rewelacyjne. Polecam

Dziękujemy, asiajurasek
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wpadliśmy zjeść obiad w drodze powrotnej znad morza. Było pysznie, pizza idealna, makaron jakiego jeszcze nie jadłam. Gdyby nie to,że po jego zjedzeniu byłam full, chętnie spróbowała bym owoców morza.
Chętnie bym tu zawitała ponownie alez Katowic za daleko ;-)))

Dziękujemy, agnieszkasK494
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dwa makarony, dwa cuda. Nie można się do czegokolwiek przyczepić. Oczywiście mówię o jedzeniu..
Od Pani kelnerki nie oczekiwałem nadzwyczajnie długiej rozmowy, ale miło gdyby jakakolwiek była. Bardziej foodrunner.
Ale i tak wrócę bo żarcie jedno z lepszych w Zielonej.

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy szukając prawdziwej włoskiej kuchni i się nie zawiedliśmy. Dania pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Wystrój nienaganny a obsługa profesjonalna. Jeżeli ktoś szuka dobrej kuchni w Zielonej Górze to zdecydowanie polecam, my trafiliśmy tam rozczarowani wizytą w innej pseudo włoskiej restauracji w centrum.

Dziękujemy, eligiuszh

Casa Mia Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Casa Mia Trattoria? Podziel się wrażeniami!