“Znakomita ”
Roma Pizzeria — recenzja

Roma Pizzeria
Zamów online
Nr 46 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam , najlepsza w mieście !
Ma swój klimat i oczywiście znakomity smak. Bardzo miła obsługa! Zachęcam do spróbowania!;)

Dziękujemy, Mateusz19931

Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna, wybór pizzy zadowalający. Produkty na pizzy nie najtańsze. Czysto, a obsługa miła i grzeczna. Mogę polecić.

Dziękujemy, damianm760
Zrecenzowano 12 grudnia 2018

Klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem i miłą obsługą.
Pizza wyjątkowa na cienkim cieście. Lokal zadbany i czysty. Szyba realizacja zamówień

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Aneta Ł
Zrecenzowano 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Niegdyś była to pierwsza i chyba najlepsza pizzeria w Zielonej Górze. Poszedłem tam z sentymentu, w sumie zawsze jak odwiedzam Zielona Górę to tam zachodziłem. I zawsze było w porządku, aż do teraz... pizza kiepska, składniki nieświeże albo zamrożone. Pizza zła, zamówiliśmy 3 i każdy mówił że jego pizza jest niesmaczna, do tego mała. To znaczy zapłacona duża, ale wielkościowo mała. Pomniejszona. W sumie to i dobrze bo i tak tego sie jeść nie dało.Także niestety. Od czasu kiedy ta pizzeria powstała do teraz w mieście otworzyło się wiele innych lokali o podobnej działalności. Następnym razem wybiorę inną pizzerię.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, OZI85
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Razem z rodzinką wybraliśmy się na pizze do Romy pamiętając, że przed laty była to jedna ze smaczniejszych pizzerii w Zielonej Górze.
Niestety na "dzień dobry" dowiedzieliśmy się drogą dedukcji iż menu trzeba sobie samemu zapodać, ale ok pizze wybrane, zamawiamy - pizze plus napoje : cola, woda i piwko -"lubuskie" na co usłyszałem małe czy zielone?- małe(jak się okazało w cenie dużego). Szklanek zero, jak się okazało później- miałem o nie poprosić- roztrzepany byłem i tego nie zrobiłem- głupi ja!
Czekamy na te nasze pizze i się jakoś doczekać nie możemy, nawet ludzie którzy zamówili po nas dostali już swoje pizze a my nie....
W końcu przychodzą blade, ser(seropododbny wyrób raczej)spływa z ciasta... pieczarek jak na lekarstwo..echh
Jedyne co mogę powiedzieć dobrego o pizzie to że ciasto było dobrze wypieczone.
Ogółem porażka, chyba wolałbym wymazać ten epizod by mieć tylko miłe wspomnienia z przeszłości.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, slawomirs131

Roma Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Roma Pizzeria? Podziel się wrażeniami!